imageedit_1_8290457021

Deloitte to różnorodność usług i branż, ale przede wszystkim ludzi.

Zatrudniamy 245 000 specjalistów w 150 krajach na całym świecie. W Polsce ponad 2600 ekspertów i praktykantów w 9 miastach: Warszawie, Krakowie, Katowicach, Wrocławiu, Poznaniu, Łodzi, Gdańsku, Szczecinie i Rzeszowie.

www.kariera.deloitte.pl| fb.com/Deloitte.Kariera |Instagram.com/Deloitte.Kariera

Snapchat: DeloitteKariera

 

Twój wybór ma znaczenie

Świadczymy usługi doradztwa biznesowego w zakresie:

Audit & Assurance – badanie sprawozdań finansowych, doradztwo biznesowe oraz ocena kondycji organizacji, usprawnianie działania firmy

Konsulting strategiczny, technologiczny i zarządzanie ryzykiem: doradztwo, strategia i operacje, analityka, zrównoważony rozwój i CSR, sektor publiczny, energetyka, technologia, cyfryzacja, transformacje IT, wdrożenia platform (Finevare, Exante, SAP, Salesforce, T24), integracje systemów IT, robotyka, cyberbezpieczeństwo, zarządzanie ryzykiem w finansach i IT, aktuariat, finanse, innowacje, zarządzanie markami, kreacja, komunikacja marketingowa i reklama, user experience.

Doradztwo Podatkowe – zarządzanie ryzykiem podatkowym, przeglądy i postępowania podatkowe, bieżące doradztwo dla lokalnych i międzynarodowych klientów w zakresie wszystkich podatków (PIT, CIT, VAT, cło, akcyza, ceny transferowe), projektowanie systemów informatycznych automatyzujących rozliczenia podatkowe (TaxCube).

Kancelaria Deloitte Legal  – usługi prawne w zakresie m.in. fuzji i przejęć, prawa korporacyjnego, finansów i bankowości, nieruchomości, prawa farmaceutycznego i energetycznego, prawa pracy, ochrony danych osobowych.

Doradztwo Finansowe – fuzje i przejęcia, doradztwo dłużne i kapitałowe, wyceny i modelowanie, finansowe due diligence, restrukturyzacje, informatyka śledcza oraz przeciwdziałanie nadużyciom

Deloitte Central Europe Business Services Center w Rzeszowie – wsparcie dla biur Deloitte w 18 krajach Europy Środkowej w zakresie audytu, księgowości, obsługi IT, administracji i zarządzania ryzykiem.

Branże, w których się specjalizujemy to: sektor finansowy, energetyka, technologie, media i telekomunikacja, sektor dóbr konsumenckich, sektor publiczny, nieruchomości i budownictwo, przemysł lotniczy i obronny, przemysł samochodowy, branża sportowa, firmy rodzinne.

 

Twoja decyzja ma znaczenie

 

Kogo szukamy?

Finansista, ekonomista, informatyk, matematyk, prawnik i marketingowiec skutecznie współpracują w ramach projektów, które razem realizują. Konsultant biznesowy kreuje, wdraża i mierzy efektywność rozwiązań, mających znaczący wpływ na biznes.

Do zespołu zapraszamy ambitnych, nastawionych na rezultaty, pewnych swojej wartości osób, które nie boją się wyzwań i posiadają predyspozycje przywódcze. Jeśli znasz dobrze język angielski, posiadasz zdolności analityczne, masz innowacyjne podejście i umiejętność pracy w zespole – dołącz do nas!

 

Oferta dla studentów i absolwentów > sprawdź na

płatne praktyki od 3 do 7 miesięcy w zależności od działu

Deloitte European Internship Program– program praktyk międzynarodowych

Tax Track – płatne praktyki dla studentów prawa i administracji już od I roku studiów

Bachelor Track – oferta pracy w Audycie na 8 miesięcy (z możliwością przedłużenia) dla osób z tytułem licencjata lub inżyniera. Dla tych, którzy chcą nabrać doświadczenia przed studiami II stopnia lub w ich trakcie.

Praca dla studentów, absolwentów oraz osób z doświadczeniem zawodowym

 

 

 

Proces rekrutacji

– Analiza aplikacji – sprawdź oferty praktyk i pracy. Aplikuj online: www.kariera.deloitte.pl

– Testy online: analityczne (werbalny i numeryczny) oraz test językowe

– Assessment Centre – kilkugodzinne spotkanie, które pomoże nam się lepiej poznać

– Rozmowa kwalifikacyjna – zaprosimy Cię na spotkanie z przedstawicielem działu merytorycznego i HR

 

Twój rozwój ma znaczenie

Co robimy, aby #LudzieDeloitte byli dumni ze swojej pracy i chcieli pracować właśnie dla nas?

#stabilna firma

W Deloitte możesz czuć się bezpiecznie. Globalna firma, ponad 25 lat na rynku polskim, ogromne doświadczenie i kompetencje ekspertów, zaufanie klientów – mamy solidne podstawy, żeby zagwarantować Ci stabilne warunki zatrudnienia.

#rozwój

Realne możliwości rozwoju. Finansujemy pracownikom egzaminy i studia podnoszące kwalifikacje (ACCA, CFA, PRM, biegły rewident, doradca podatkowy itp.); jasna ścieżka kariery, szkolenia merytoryczne, językowe, miękkie. Kompetencje liderskie naszych menedżerów rozwijamy m.in. w Deloitte University (w ramach, którego funkcjonuje 5 placówek: w Brukseli, USA, Singapurze, Indiach oraz w Kanadzie).  Mówiąc wprost: dajemy przestrzeń do rozwoju, wsparcie merytoryczne, zaplecze technologiczne, administracyjne i finansowe.

#dzielimy się wiedzą

Uczestniczymy w ważnych debatach publicznych, konferencjach, doradzamy instytucjom rządowym, edukujemy przyszłych ekspertów. Wspieramy merytorycznie i finansowo organizacje pożytku publicznego (#25Inicjatyw społecznych) oraz organizacje sportowe (jesteśmy m.in. partnerem Polskiego Komitetu Olimpijskiego). Ze studentami dzielimy się wiedzą na warsztatach Akademii Biznesu by Deloitte.

#lider

Każdy projekt to duża odpowiedzialność. Niezależnie od tego czy dopiero dołączyłeś do Deloitte i rozpoczynasz swoją ścieżkę kariery czy jesteś już doświadczonym pracownikiem – zawsze masz wsparcie lidera – mentora, który dba o Twój rozwój, żebyś i Ty mógł rozwijać innych, dzięki czemu rozwijasz swoje umiejętności liderskie, pracy w zespole i zwinnego zarządzania projektami #agile

#Impact that matters

Wierzymy, że to, co robimy ma znaczenie i jest ważne – to dla nas naturalna motywacja. Dzięki temu dostarczamy naszym klientom nie tylko wiedzę i konkretne rozwiązania, ale przekazujemy im także naszą kulturę pracy –  etykę oraz jakość świadczonych usług na najwyższym poziomie i zaangażowanie pracowników.

#Zdrowe podejście do rozwoju

Deloitte Employee Well – being Program wynika z naszego przekonania, że rozwój zawodowy i osobisty idzie ze sobą w parze. Trochę jak Deloitte. I kropka J Zawsze razem, efektywnie się uzupełniają dając równowagę i przestrzeń do rozwoju.

Twoje zdrowie ma znaczenie. Masażysta, fizjoterapeuta oraz siłownia na terenie biura, wypożyczalnia rowerów firmowych to tylko niektóre pozycje programu well-being. Ergonomiczne miejsca pracy w nowoczesnych biurowcach (regulowane biurka, fotele, zewnętrzne monitory), świeże owoce, Deloitte Adventure Team – czyli drużyna zrzeszająca sportowców: biegaczy, piłkarzy i wielu innych pasjonatów sportu, których nie brak wśród naszych pracowników.

 

 

 

Wszystko zależy od Ciebie.

Aplikuj online

www.kariera.deloitte.pl

 

Bądź naszym e-ambasadorem!

www.kariera.deloitte.pl| fb.com/Deloitte.Kariera |

Snapchat: DeloitteKariera | Instagram.com/Deloitte.Kariera