Marketing & Business Development Intern | Szukamy praktykanta/praktykantki do zespołu marketingu!

Twój zakres obowiązków:

  • wsparcie zespołu w zakresie prowadzonych działań marketingowych (w tym konferencje, seminaria, webinary) oraz business development (dedykowane oferty, generowanie leadów, inne);
  • współtworzenie angażujących treści marketingowych oraz kreatywnych projektów graficznych (banery, reklamy, broszury) oraz digitalowych (video, podcasty, animacje);
  • wspieranie komunikacji prowadzonej w kanałach social media;
  • przygotowywanie i aktualizacja materiałów wspierających rozwój biznesu (jak spersonalizowana dokumentacja biznesowa, czy proces ofertowania);
  • współudział w budowaniu employer brandingu.

O Tobie

  • szukamy studenta/studentki co najmniej 3 roku studiów licencjackich lub jednolitych magisterskich z zakresu komunikacji, marketingu, prawa, public relations lub pokrewnych;
  • swoją przyszłość wiążesz z pracą w międzynarodowym zespole marketingu;
  • masz co najmniej 6 miesięczne doświadczenie w obszarze marketingu usług profesjonalnych (B2B);
  • znasz język angielski na poziomie minimum B2;
  • świetnie organizujesz swoją pracę, lubisz pracować w kreatywnym zespole, niestraszne Ci nowe wyzwania i doświadczenia;
  • na pracę możesz poświęcić co najmniej 4 dni w tygodniu;
  • a dodatkowo znasz programy graficzne (z pakietu Adobe).

O NAS

  • odpłatne praktyki (zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie);
  • umowę na okres 6 miesięcy z możliwością przedłużenia współpracy;
  • możliwość pracy zdalnej po 3 miesiącach;
  • dofinansowanie do nauki języków obcych;
  • dofinansowanie zajęć sportowych – karta Multisport;
  • dostęp do wiedzy i najlepszych praktyk międzynarodowej kancelarii prawnej notowanej na podium globalnych rankingów;
  • doskonale wyposażone biuro w pobliżu stacji metra Rondo ONZ;
  • pracę w kreatywnym zespole, który realizuje projekty zgodnie z najnowszymi trendami. Nauczymy Cię, jak skutecznie korzystać z brandbooka, efektywnie wspierać rozwój biznesu z wykorzystaniem nowoczesnych technologii, czy prowadzić komunikację w mediach społecznościowych. Z nami wyszlifujesz swoje umiejętności w zakresie tworzenia profesjonalnych ofert w odpowiedzi na zapytania ofertowe (z Polski i świata). Chętnie posłuchamy Twoich pomysłów oraz rozważmy Twoje sugestie, bo na co dzień bardzo dbamy o wzajemne wsparcie i dwukierunkową komunikację.

O DLA Piper Giziński Kycia

DLA Piper jest globalną kancelarią prawną działającą w ponad 40 krajach Europy, Bliskiego Wschodu, regionu Azji i Pacyfiku oraz obu Ameryk. Kancelaria DLA Piper w Polsce świadczy usług doradztwa prawnego i podatkowego na rzecz międzynarodowych korporacji, instytucji finansowych oraz przedsiębiorstw krajowych prowadzących działalność we wszystkich sektorach gospodarki poprzez specjalistyczne działy prawne. W 2022 roku kancelaria DLA Piper zajęła drugie miejsce w rankingu Thomson Reuters Global Elite Law Firm Brand Index oraz po raz trzeci zwyciężyła w konkursie FT Innovative Lawyers Europe Awars 2021 jako najbardziej innowacyjna firma prawnicza.

Kancelaria DLA Piper w Polsce istnieje już od 15 lat. Warszawskie biuro zarządzane przez partnerów współzarządzających Jacka Gizińskiego oraz Krzysztofa Kycię tworzy zespół ponad 200 osób. W 2022 roku kancelaria została wyróżniona Diamentem Miesięcznika Forbes.

Mapa

DLA Piper w Polsce

Kancelaria DLA Piper w Polsce świadczy usługi doradztwa prawnego i podatkowego na rzecz międzynarodowych korporacji, instytucji finansowych oraz przedsiębiorstw krajowych prowadzących działalność we wszystkich sektorach gospodarki.

Nasz zespół jest zorganizowany w ramach następujących praktyk:

  • Prawo spółek, fuzje i przejęcia
  • Rynki kapitałowe
  • Prawo nieruchomości
  • Rynki finansowe, projekty infrastrukturalne i restrukturyzacja
  • Prawo pracy
  • Prawo podatkowe
  • Prawo własności intelektualnej i nowych technologii
  • Spory sądowe i arbitrażowe
  • Prawo energetyczne i ochrony środowiska
  • Prawo regulacyjne
  • Przestępstwa gospodarcze, dochodzenia oraz compliance

Nasze wartości

Wyróżnia nas wyjątkowa i przyjazna atmosfera. Wartości, które wyznaczają nasze standardy to:

  • Be Collaborative – współpraca i wzajemny szacunek
  • Be Supportive – wspieranie i rozwój
  • Be Bold – przedsiębiorczość i innowacyjność
  • Be Exceptional – wysoka jakość, profesjonalizm i pragmatyzm

Chcemy wspierać naszych pracowników w świadomym kształtowaniu własnej ścieżki zawodowej. Doceniamy sukcesy oraz wysiłek wnoszony w rozwój naszej firmy. Szanujemy różnorodność, starając się stwarzać każdemu warunki do bycia sobą oraz częścią inkluzywnego zespołu, gdzie każdy głos ma znaczenie #onevoicemadeofmany. Wiemy też jak ważne jest dbanie o własne samopoczucie oraz dobrostan, dlatego staramy się wzajemnie wspierać i wspólnie kreować środowisko, w którym każdy może realizować swój potencjał.

Praktyki w DLA Piper

Podczas współpracy oferujemy możliwość zweryfikowania wyobrażeń o pracy w globalnej kancelarii oraz wykorzystania wiedzy teoretycznej w praktyce. Praktykanci zostają wdrożeni w funkcjonowanie kancelarii prawnej, są angażowani w prace zlecone przez prawników i doradców podatkowych. Przede wszystkim zlecamy zadania merytoryczne, w zależności od doświadczenia i posiadanych kompetencji.

W DLA Piper wiemy, że czas studiów i aplikacji jest istotny dla osób podejmujących pierwsze kroki w karierze zawodowej, dlatego wspieramy naszych praktykantów w ich rozwoju i edukacji. Oferujemy pracę z doświadczonymi prawnikami, którzy chętnie dzielą się swoją wiedzą, a praca w zespołach prawniczych i interdyscyplinarnych uczy efektywnej współpracy i komunikacji, umiejętności planowania i radzenia sobie z wyzwaniami.

Proponujemy cykl szkoleń wprowadzających oraz możliwość wzięcia udziału w wewnętrznych szkoleniach organizowanych przez DLA Piper. Jesteśmy elastyczni w zakresie wymiaru czasu praktyk. Dbamy też o równowagę pomiędzy pracą a życiem prywatnym. Równocześnie cenimy zaangażowanie i odpowiedzialne podejście do wykonywanych zadań. Chcemy, żeby każdy kto przyczynia się do sukcesu kancelarii czuł się jej częścią i rozumiał, w jaki sposób jego praca przekłada się na efekt końcowy wykonywanej pracy dla naszych Klientów.

Dołącz do nas!

Wśród studentów poszukujemy zaangażowanych i odważnych pasjonatów prawa z bardzo dobrą znajomością języka angielskiego. Niezwykle istotna jest dla nas umiejętność pracy w zespole oraz zdolności interpersonalne. Doceniamy chęć zdobywania wiedzy i nowych doświadczeń, gotowość do przyjmowania wyzwań, systematyczność, profesjonalizm oraz proaktywne podejście do wykonywanych zadań.

Proces rekrutacji na praktyki letnie w DLA Piper

W DLA Piper dużą wagę przypisujemy otwartej rozmowie. Podczas spotkania chcemy poznać  kandydata, zrozumieć jego motywację i potrzeby, ale równie ważne dla nas jest to, aby kandydat poznał nas i mógł zobaczyć, jakim miejscem pracy jest DLA Piper. Firma to ludzie, którzy ją współtworzą, dlatego w procesie biorą udział zarówno osoby z HR, jak i prawnicy. Proces rekrutacji nie jest skomplikowany i składa się z następujących etapów:

  1. Przesłanie CV,
  2. Rozwiązanie testu wiedzy,
  3. Udział w Assessment Centre,
  4. Wyniki rekrutacji 🙂