Treść oferty

MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy to największa niezależna polska firma doradztwa podatkowego z zespołem ponad 70 ekspertów: doradców podatkowych, radców prawnych i adwokatów. Łączymy międzynarodowe doświadczenie i najwyższe standardy z praktyczną wiedzą w zakresie polskich podatków i polskiej rzeczywistości gospodarczej. Dajemy szansę rozwoju pod okiem wybitnych ekspertów w zakresie podatków VAT, CIT, PIT, międzynarodowego prawa podatkowego, cen transferowych, akcyzy, cła, podatku od nieruchomości oraz postępowań podatkowych. Z usług MDDP korzysta 5 spośród pierwszych 10 firm z listy Fortune Global 500, Polityka 500 i Rzeczpospolita 500. Nasi eksperci są autorami komentarzy do regulacji podatkowych, ekspertami sejmowymi i ekspertami Komisji Europejskiej, wykładowcami na wiodących uczelniach i konferencjach podatkowych. MDDP jest uznawana za wiodącą firmę doradztwa podatkowego przez International Tax Review, Practical Law Company, Legal 500, Chambers and Partners i Lawyer Monthly. W dotychczasowych rankingach doradców podatkowych publikowanych przez Rzeczpospolitą, Dziennik Gazetę Prawną oraz Forbes, MDDP zajmuje czołowe miejsce w kategorii największych firm, a partnerzy MDDP są wymieniani w gronie najlepszych doradców w swoich specjalizacjach.

Konsultant – Dział Doradztwa Podatkowego Zespół VAT Compliance

Miejsce Pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • bieżąca obsługa Klientów,
  • przygotowywanie i weryfikacja rejestrów,
  • przygotowywanie deklaracji,
  • wsparcie zespołu projektowego w bieżących zadaniach.

Wymagania:

    • student 4-5 roku lub absolwent studiów kierunkowych (ekonomia, finanse, prawo),
  • zainteresowanie tematyką podatkową oraz chęć rozwoju w tym obszarze,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • bardzo dobra znajomość arkusza kalkulacyjnego Excel,
  • dobra znajomości innych programów pakietu MS Office (Word, Power Point),
  • wiedza lub doświadczenie kierunkowe będzie dodatkowym atutem,
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • umiejętność pracy w zespole i budowania pozytywnych relacji,
  • dobra organizacja pracy,
  • skrupulatność,
  • motywacja do pracy.

Oferujemy:

  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego,
  • pracę w dynamicznym środowisku,
  • udział w ciekawych projektach w obszarze VAT Compliance dla klientów o zasięgu międzynarodowym,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • opiekę medyczną i kartę Multisport.

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Aplikacje prosimy wysyłać na adres: kariera@mddp.pl

Poznaj nas bliżej:

www.facebook.com/mddp.kariera   https://twitter.com/MDDP_Polska  www.youtube.pl/MDDP

Do przesłanej aplikacji należy dołączyć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.