mddpSzukasz miejsca, w którym niemożliwe nie istnieje? Gdzie szczegóły mają znaczenie, a wyzwania stanowią podstawę rozwoju? Zatem dobrze trafiłeś!

MDDP.

Lubię to!

 

 

 

Jesteśmy więksi niż Ci się wydaje

MDDP jest jedną z wiodących polskich firm doradczych świadczącą kompleksowe usługi w zakresie podatków, prawa, business consultingu, finansów, outsourcingu księgowości i naliczania wynagrodzeń, audytu oraz profesjonalnych szkoleń i konferencji. Zatrudniamy ponad 220 osób w biurach w Warszawie i Katowicach. Wśród naszych Klientów są czołowe koncerny międzynarodowe oraz największe polskie spółki ze wszystkich sektorów gospodarki.

 

Gdzie możesz znaleźć swoje miejsce

MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy jest największą niezależną polską firmą doradztwa podatkowego, której zespół liczy ponad 70 ekspertów, w tym doradców podatkowych, radców prawnych i adwokatów. MDDP była wielokrotnie wyróżniana w rankingach firm doradztwa podatkowego a jej partnerzy są uznawani za czołowych ekspertów w kraju w swoich dziedzinach. Jesteśmy autorami komentarzy do regulacji podatkowych, ekspertami sejmowymi i ekspertami Komisji Europejskiej, wykładowcami i organizatorami konferencji podatkowych.

MDDP Sobońska Olkiewicz i Wspólnicy to nowoczesny model kancelarii prawnej, koncentrujący się na potrzebach biznesowych klienta. Oferuje najwyższą jakość usług prawniczych, opartych na połączeniu tradycyjnej wiedzy, bogatego doświadczenia oraz znajomości realiów współczesnego biznesu. Dzięki ścisłej współpracy z pozostałymi działami MDDP, zapewnia kompleksowe usługi doradcze niezbędne do prowadzenia biznesu.

 

Co oferujemy

Wiemy, że nasi pracownicy stanowią potencjał MDDP, dlatego dbamy o ich rozwój. Każdemu oferujemy jasno określoną ścieżkę kariery, szerokie możliwości rozwoju i dostęp do szkoleń – tych podnoszących zawodowe kwalifikacje, i tych miękkich, które ułatwiają poruszanie się w świecie biznesu.

Na co dzień pracujemy przy multidyscyplinarnych, złożonych i często innowacyjnych projektach, więc nasi pracownicy mają szansę rozwijać się na wielu różnych polach.

 

Warunki rekrutacji

Kogo poszukujemy: studentów i absolwentów kierunków prawniczych, ekonomicznych, finansowych z biegłą znajomością języka angielskiego do stałej pracy, na staże i praktyki.

Działy prowadzące rekrutację: dział prawny, dział podatków pośrednich, dział podatków dochodowych, dział podatków międzynarodowych, dział cen transferowych, dział postępowań sądowych i rozwiązywania sporów, dział nieruchomości, dział podatków w samorządach.

Termin rekrutacji: przez cały rok, w zależności od zapotrzebowania

Proces rekrutacji:

  • przesłanie cv i listu motywacyjnego;
  • kandydatów do pracy w dziale podatkowym i prawnym zapraszamy na jedną/dwie rozmowy kwalifikacyjne prowadzone przez partnera i/lub starszego menedżera, na podstawie których podejmujemy decyzję o nawiązaniu współpracy.

Praca w MDDP to praca z najlepszymi i dla najlepszych! Zachęcamy do śledzenia naszych zakładek z ofertami pracy:

http://www.mddp.pl/kariera/oferty-pracy/

http://www.mddplaw.pl/10,Kariera.html

 

Odwiedź nas na: