Kim jesteśmy?

Warszawskie biuro jest częścią globalnej firmy prawniczej Linklaters, zatrudniającej ponad 3000 prawników w 31 biurach na świecie. Główne obszary specjalizacji firmy to: prawo handlowe, sprawy korporacyjne, w tym fuzje i przejęcia, private equity, własność intelektualna, prawo konkurencji, podatki, prawo pracy, prawo energetyczne i telekomunikacyjne, prawo UE, bankowość i rynki kapitałowe, nieruchomości, restrukturyzacja, jak również spory sądowe i arbitraż.

Zadania Ambasadorki/Ambasadora:

  • reprezentowanie i promocja Linklaters podczas wydarzeń studenckich;
  • współpraca przy działaniach employer brandingowych (nowe pomysły na promocję, angażowanie się w nasze inicjatywy);
  • współpraca z kołami naukowymi, samorządami studenckimi.

Co oferujemy dla Ambasadorki/Ambasadora:

  • płatna miesięczna praktyka jako nagroda dla naszych Ambasadorów na UW i UJ, którzy pełnili funkcję ambasadorską w trakcie roku akademickiego;
  • kieszonkowe semestralne (2x w roku w kolejnych semestrach);
  • „Welcome Pack” na rozpoczęcie współpracy z Linklaters;
  • cykliczne paczki z gadżetami;
  • możliwość uczestniczenia we wszystkich eventach dla studentów organizowanych przez Kancelarię;
  • spotkania ambasadorskie;
  • sesja zdjęciowa zorganizowana przez Linklaters.

Kogo poszukujemy:

  • studentek/studentów prawa na UJ lub UW z dobrą znajomością języka angielskiego i głową pełną pomysłów 🙂

Osoby zainteresowane naszą ofertą proszone są o przesłanie CV i listu motywacyjnego ze wskazaniem dlaczego jesteś zainteresowana/zainteresowany Programem Ambasadorskim.

W tytule wiadomości prosimy o podanie informacji, na który Program Ambasadorski aplikujesz, np.  Ambasador Linklaters na UJ i nadesłanie zgłoszenia w terminie do 17 czerwca br. na adres: [email protected]

Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

O Linklaters C. Wiśniewski i Wspólnicy Spółka komandytowa

Warszawskie biuro jest częścią globalnej firmy prawniczej Linklaters, zatrudniającej ponad 3000 prawników w 31 biurach na świecie. Kancelaria zapewnia kompleksową obsługę prawną, łącząc światowe doświadczenie z gruntowną znajomością polskiego prawa i uwarunkowań gospodarczych. Główne obszary specjalizacji firmy to: prawo handlowe, sprawy korporacyjne, w tym fuzje i przejęcia, private equity, własność intelektualna, prawo konkurencji, podatki, prawo pracy, prawo energetyczne i telekomunikacyjne, prawo UE, bankowość i rynki kapitałowe, nieruchomości, restrukturyzacja, jak również spory sądowe i arbitraż.

Kancelaria zatrudnia obecnie ponad 80 prawników (w tym ośmioro wspólników), z których większość to polscy radcowie prawni i adwokaci, pozostali to prawnicy zagraniczni posiadający angielskie, amerykańskie i szwedzkie uprawnienia do wykonywania zawodu.

Od wielu lat niezależni analitycy, w tym Chambers Global i European Legal 500, umieszczają warszawskie biuro Linklaters w czołówce międzynarodowych firm prawniczych działających w Polsce.