Opis stanowiska:

Chcesz brać udział w najciekawszych projektach z ochrony danych osobowych i pracować z w najbardziej utytułowanym zespole RODO w Polsce? Poszukujemy osoby z doświadczeniem w doradztwie z zakresu ochrony danych osobowych, do której zadań będzie należało między innymi prowadzenie audytów, bieżącego wsparcia klientów w zakresie RODO, wykonywanie funkcji IOD, sporządzanie dokumentacji RODO, udział w projektach analizy ryzyka oraz postępowania przed Prezesem UODO i sprawach sądowych. Pracujemy dla klientów ze wszystkich dziedzin gospodarki, przy naszych projektach z pewnością nie będziesz się nudzić.

Wymagania:

  • tytuł zawodowy radcy prawnego lub adwokata;
  • minimum 5 letnie doświadczenie w obsłudze prawnej podmiotów w obszarze ochrony danych osobowych, RODO;
  • znajomość powiązanych dziedzin prawa i regulacji (bezpieczeństwo informacji, cybersecurity, e-commerce, compliance) będzie dodatkowym atutem;
  • samodzielność w zakresie analizy przepisów i kontaktach z klientami;
  • praktyczna znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie, ze szczególnym uwzględnieniem terminologii prawniczej;
  • bardzo dobre umiejętności organizacyjne, dokładność, terminowość i odpowiedzialność za wykonywaną pracę i jej efekty;
  • umiejętność pracy w zespole, pod presją czasu, dyspozycyjność;
  • pomysłowość i elastyczność w rozwiązywaniu problemów;
  • wysoka kultura osobista.

Oferujemy:

  • interesującą pracę w prestiżowej kancelarii prawnej, będącej liderem w zakresie swoich specjalizacji, świadczącym usługi dla międzynarodowych i polskich klientów;
  • możliwość rozwoju zawodowego w doświadczonym zespole, który od lat jest liderem w zakresie doradztwa dotyczącego ochrony danych osobowych;
  • pracę przy pionierskich projektach, które nie posiadają ustalonej linii orzeczniczej i decyzyjnej;
  • pracę z wykorzystaniem rozwiązań Legal Tech oraz przy użyciu wypracowanych rozwiązań prawnych i regulacyjnych;
  • możliwość pracy zdalnej;
  • współpracę z ekspertami w swoich dziedzinach z różnych gałęzi prawa;
  • atrakcyjne wynagrodzenie na podstawie umowy o współpracę;
  • pakiet świadczeń dodatkowych (w tym prywatna opieka medyczna oraz karta Multisport);
  • indywidualny budżet szkoleniowy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych za pomocą formularza pod linkiem: Aplikuj.