Świadczymy usługi dostępu do wyszukiwarki orzeczeń z zakresu zamówień publicznych dla pełnego zakresu podmiotów uczestniczącym w rynku (od 2009 roku).

Godziny pracy:

– minimalna liczba godzin miesięcznie: 80,

– elastyczne godziny pracy, ale wymagane szybkie domykanie zadań.

Zakres pracy na stanowisku:

1. przetwarzanie tekstów (podstawowy zakres):

– sprawdzanie zgodności tekstu ze skanem,

– usuwanie danych osobowych,

– anonimizacja,

– wybieranie ciekawych fragmentów wyroków (dla osób z odpowiednim stażem lub doświadczeniem zdobytym w SzuKIO),

– przetwarzanie skanów na tekst – narzędzie OCR (obecnie automatyczne).

2. pozyskiwanie orzeczeń (potencjalny kierunek rozwoju):

– pozyskiwanie orzeczeń przy użyciu narzędzia wewnętrznego,

– kontaktowanie się w sprawie pozyskania orzeczeń,

– samodzielne rozbudowywanie bazy.

3. realizacja pomysłów rozwojowych (pożądane :)):

Twoje pomysły mogą zostać zrealizowane przy współpracy z naszym zespołem.

Praca dla początkującej osoby, która:
1. szybko pisze i szybko czyta,

jest:

2. biegła w obsłudze komputera,

3. bardzo skrupulatna,

4. konsekwentna w dążeniu do celu oraz asertywna,

5. dociekliwa,

6. samodzielna i kreatywna.

Doświadczenie w zamówieniach in plus, ale nie jest wymagane. Porządne jest wykształcenie lub doświadczenie prawnicze lub administracyjne.

Dodatkowo chce:

– rozwijać się w kierunku zamówień publicznych, zagadnień prawnych i administracyjnych.

– usprawniać swój warsztat pracy poprzez proponowanie i wdrażanie innowacji

Oferta pracy w SzuKIO orzecznictwo
2022-11-10 – Maciej Tomaka – komentarze (0) –
Oferta pracy dla początkujących w zamówieniach publicznych i nie tylko.
Praca w SzuKIO
O SzuKIO:
Świadczymy usługi dostępu do wyszukiwarki orzeczeń z zakresu zamówień publicznych dla pełnego zakresu podmiotów uczestniczącym w rynku.

jest:

Doświadczenie w zamówieniach in plus, ale nie jest wymagane.

– usprawniać swój warsztat pracy poprzez proponowanie i wdrażanie innowacji.

Warunki pracy:
Oferujemy:

– pracę zdalną,

– płaca: 20 PLN netto za godzinę (3200 PLN netto – etat),

– premia za wykonanie planu minimum (+3 PLN/h) (480 PLN netto – etat),

– premia za dodatkowe wyniki.

Charakterystyka stanowiska:
godziny pracy:

zakres obowiązków:

1. przetwarzanie tekstów:

– przetwarzanie skanów na tekst (narzędzie OCR),

– anonimizacja.

2. pozyskiwanie orzeczeń:

3. realizacja pomysłów rozwojowych:

Zgłoszenia:
Prześlij CV oraz list motywacyjny (po naszemu: uczelnie, doświadczenie, podstawowe informacje o sobie oraz dlaczego aplikujesz i co chcesz z nami osiągnąć – bez spiny :)).

W stopce e-maila lub zgłoszenia powinna się znaleźć informacja:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2018r. poz. 1000)”.

Informacji w sprawie pracy udziela Maciej Tomaka, tel: 511 070 989, e-mail: [email protected]

O SzuKIO.pl

Baza wiedzy/Orzecznictwo w zamówieniach publicznych. LegalTech.