NRF_RGB_AW

 

Kariera w Norton Rose Fulbright

Globalny zasięg

Norton Rose Fulbright jest globalną firmą prawniczą. Świadczymy pełny zakres usług prawnych na rzecz wiodących na świecie przedsiębiorstw i instytucji finansowych. Współpracujemy z ponad 3500 prawnikami na całym świecie. Posiadamy biura w ponad 50 miastach w Europie, Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Ameryce Łacińskiej, Azji, Australii, Afryce, na Bliskim Wschodzie oraz w Azji Środkowej.

Polski zespół

Warszawski zespół kancelarii Norton Rose Fulbright, liczący około 30 prawników (w tym 5 doradców podatkowych), doradza wielu globalnym instytucjom finansowym i klientom korporacyjnym, a także największym polskim spółkom i organizacjom rządowym.

Codziennie korzystamy z europejskich i globalnych zasobów Norton Rose Fulbright, aby oferować naszym klientom kompleksowy zakres usług.

Nasze polskie biuro specjalizuje się w zakresie polskiego i międzynarodowego prawa związanego z bankowością i finansami, prawem korporacyjnym (w tym w zakresie fuzji i przejęć, private equity oraz papierach wartościowych), prawem energetycznym, prawem podatkowym, jak również w zakresie zagadnień regulacyjnych i różnego typu dochodzeniach.