ey3

EY – pracodawca nr 1* w Polsce

*według Universum i AIESEC

EY to międzynarodowa firma świadcząca usługi doradcze w zakresie: audytu, doradztwa podatkowego, biznesowego i transakcyjnego. Zatrudniamy ponad 1400 profesjonalistów w naszych biurach w Warszawie, Katowicach, Krakowie, Poznaniu i Wrocławiu. Wszystkie nasze działania są wspierane wiedzą i doświadczeniem ponad 152 000 pracowników z 700 biur w 140 krajach.

W VI edycji Rankingu Firm i Doradców Podatkowych Dziennika Gazety Prawnej firma
EY została uznana za Najskuteczniejszą Firmę Doradztwa Podatkowego.

Doradztwo podatkowe jest jednym z kluczowych obszarów działalności EY. Nasi pracownicy potrafią spojrzeć na podatki z szerszej perspektywy. Dlatego każdy doradca podatkowy jest jednocześnie doradcą biznesowym, rozumie wszechstronność relacji biznesowych i potrafi się
w nich znakomicie poruszać.

Jeżeli chcesz stale pogłębiać swoją znajomość prawa podatkowego i w pełni zrozumieć złożone zasady rządzące biznesem, tutaj jest Twoje miejsce. Będziesz pomagać naszym klientom osiągnąć sukces, doradzając im, w jaki sposób prowadzona przez nich działalność przekłada się na zobowiązania podatkowe. Przez pierwsze 3 lata pracy będziesz objęty programem EYU, dzięki któremu nie musisz od razu wybierać jednej specjalizacji, ale masz możliwość poznać specyfikę wszystkich obszarów doradztwa podatkowego. Program ten pozwoli Ci pogłębić wiedzę merytoryczną, zdobyć doświadczenie na projektach z różnych dziedzin podatkowych, rozwinąć swoje umiejętności miękkie pod czujnym okiem opiekuna (coacha/mentora), doświadczonego doradcy, który w odpowiednim momencie pomoże Ci również wybrać specjalizację – obszar, w którym będziesz się rozwijać na dalszym etapie Twojej kariery zawodowej.

EY Law

Kancelaria Ernst & Young łączy wieloletnie doświadczenie radców prawnych i adwokatów ze standardami świadczenia usług obowiązującymi w grupie EY i znajomością biznesowych zasad działania naszych klientów. Oferujemy wsparcie prawne dla niemal wszystkich projektów realizowanych przez doradców podatkowych, biznesowych i transakcyjnych EY. Jesteśmy jedną z najszybciej rozwijających się kancelarii w Polsce i współpracujemy z dziesiątkami innych kancelarii na świecie.

Jeśli prawo to Twoja pasja, lubisz nowe wyzwania, a w przyszłości chciałbyś zostać Radcą Prawnym lub Adwokatem –  dołącz do Kancelarii EY. Pracując w zespole projektowym, będziesz mieć szansę uczyć się od ekspertów, reprezentować klientów z sektorów takich jak: energetyczny, paliwowy, farmaceutyczny, transportowy, infrastrukturalny, budowlany, finansowy i wielu innych. Umożliwimy Ci udział w projektach w zakresie prowadzenia sporów sądowych, postępowania przed sądami arbitrażowymi, sądami powszechnymi i Sądem Najwyższym. Nabierzesz doświadczenia w prowadzeniu spraw przed wojewódzkimi sądami administracyjnymi, Naczelnym Sądem Administracyjnym, Trybunałem Konstytucyjnym oraz sądami międzynarodowymi.

Mierz wysoko. Ułóż karierę swoich marzeń.
Oferty pracy i płatnych praktyk w Dziale Doradztwa Podatkowego i Kancelarii EY.
Aplikuj online do 8 kwietnia.

EY
Rondo ONZ 1
00-124 Warszawa
Tel. +48 22 557 60 10

rekrutacja@pl.ey.com
http://praktykiprawnicze.pl/ey/
www.ey.com.pl/kariera
www.facebook.com/EY.Kariera 

Doradzamy najlepiej: Zacznij poziom wyżej z EY!