Wiosna to najlepszy moment, aby dołączyć do EY – sprawdź, jakie masz możliwości!

 

  • Największa rekrutacja w roku – do aplikowania zapraszamy studentów i absolwentów, którym EY oferuje płatne praktyki oraz stałą pracę. Oferty dotyczą niemal każdego zespołu EY w Audycie, Doradztwie Podatkowym, Strategii i Transakcjach oraz Consultingu. Więcej informacji i aktualne oferty można znaleźć na stronie zacznijpoziomwyzej.pl. Aplikuj do 12 kwietnia 2021 r.

 

  • Audit OdyssEY – konkurs dla studentów, w którym czekają na Ciebie prawdziwe historie ze spotkań na szczycie, nieoczekiwane zwroty akcji i zagadki do rozwiązania. Sprawdź, czy audyt to Twoja bajka. W nowej, odświeżonej formule, przeżyj biznesową przygodę, rozwiązuj case’y i zagraj o 20 000 zł, szkolenia i wiele innych nagród! Wejdź do gry na auditodyssey.pl do 14 kwietnia.

 

  • EY Certified – poznaj swoje mocne strony, odkryj, jak je możesz wykorzystać i certyfikuj swoje osiągnięcia! Na początek czeka Cię sprawdzenie się w krótkim teście, przygotowanym orzez ekspertów EY, żeby sprawdzić, co najlepiej do Ciebie pasuje – a już wkrótce otwarta zostanie platforma certyfikacyjna. Weź udział na eycertified.pl.

 

  • Better Working World Data Challenge – konkurs dla studentów, w którym masz szansę opracować zautomatyzowany model wykrywania i prognozowania krawędzi pożaru przy użyciu obrazów lotniczych i satelitarnych z NASA, aby pomóc stawić czoła globalnemu zagrożeniu pożarami buszu. Zgłaszać się można indywidualnie lub w zespołach na bit.ly/DataChallenge2021.

Ty też zainwestuj w siebie.

Dla Praktykanta