Baker_McKenzie_Logo_COLOR

 

Warszawskie biuro Baker McKenzie zostało założone w 1992 r. Obecnie zatrudnia ponad 100 prawników i doradców podatkowych i jest jedną z największych kancelarii prawnych w Polsce. Biuro w Warszawie świadczy usługi prawne wiodącym spółkom międzynarodowym oraz przedsiębiorstwom krajowym. Zakres naszych usług obejmuje kompleksowe doradztwo prawne i podatkowe w niemal wszystkich dziedzinach prawa gospodarczego.

Zdobyliśmy unikalne doświadczenie w realizacji wielu ważnych, często pionierskich projektów i transakcji. Działamy aktywnie w organizacjach gospodarczych oraz jesteśmy zaangażowani w opiniotwórczą działalność w mediach. Oferujemy szerokie doświadczenie na poziomie lokalnym oraz z uwzględnieniem wysokiego stopnia złożoności, z perspektywy międzynarodowej.

Warszawskie biuro Baker McKenzie od wielu lat jest wymieniane wśród najlepszych polskich kancelarii prawnych, zarówno w rankingach międzynarodowych jak i krajowych, m.in. przez Legal 500, Chambers Global, Chambers Europe, IFLR 1000 oraz Dziennik Gazetę Prawną i Rzeczpospolitą, w kategoriach obejmujących dziedziny prawa takie jak podatki, projekty budowlane, nowe technologie, własność intelektualna, bankowość, finanse, rynki kapitałowe, fuzje i przejęcia, kapitał typu private equity, prawo pracy, prawo energetyczne i prawo antymonopolowe.