Jesteśmy jedną z wiodących kancelarii prawnych na świecie, obejmującą swoim zasięgiem obszar pięciu kontynentów.

Kancelaria Clifford Chance prowadzi działalność w wielu jurysdykcjach na całym świecie, co sprawia, że w nasza codzienna praca odbywa się na styku wielu kultur i języków, przez co umożliwia członkom naszych zespołów nieustanną wymianę doświadczeń. Dzięki temu oferujemy klientom prawdziwie międzynarodowy punkt widzenia, a członkom zespołów zapewniamy możliwość rozwijania kariery w niezwykle dynamicznym i inspirującym środowisku.

Biuro w Warszawie

Biuro Clifford Chance w Warszawie otworzyliśmy w 1992 roku. Dziś nasz zespół liczy ponad 110 prawników, w tym 11 partnerów. Prawnicy współpracujący z kancelarią to specjaliści z zakresu prawa polskiego i angielskiego. Cały zespół biegle posługuje się językiem angielskim. Czerpiąc z 30-letniego doświadczenia w Polsce oraz bogactwa międzynarodowych zasobów pomagamy klientom możliwie najlepiej wykorzystać pojawiające się przed nimi szanse biznesowe na rynku krajowym, regionalnym i międzynarodowym.

Ściśle współpracujemy z wiodącymi bankami, instytucjami finansowymi oraz przedsiębiorstwami. Do grona naszych klientów należą zarówno podmioty krajowe, jak i międzynarodowe korporacje. Polskie spółki doceniają sposób, w jaki alokujemy zasoby do wykonywania powierzonych nam zadań, a spółki międzynarodowe doskonale rozumieją, że nasze zaangażowanie na szczeblu lokalnym przekłada się na dostarczanie wymiernych rezultatów. Klienci wiedzą też, że w każdej sytuacji mogą polegać na naszej wiedzy i doświadczeniu oraz pragmatycznym podejściu skoncentrowanym na potrzebach klienta.

Odpowiedzialne postępowanie w biznesie

Jesteśmy w pełni świadomi odpowiedzialności, jaka wiąże się z pozycją lidera rynku. W codziennej pracy dbamy o lokalne społeczności i świadczymy usługi pro bono we współpracy z klientami oraz organizacjami pozarządowymi
i charytatywnymi. Poprzez nasze działania staramy się zapewnić członkom tych społeczności lepszy dostęp do wymiaru sprawiedliwości, edukacji i finansowania.

Acting responsibly

Inkluzywność i różnorodność

W Clifford Chance pielęgnujemy inkluzywność, którą postrzegamy jako jedną z kluczowych wartości naszej organizacji, jak również istotny aspekt ochrony praw człowieka. Globalną strategię budujemy na trzech poziomach: w obrębie kancelarii, wśród naszych klientów i w środowisku zewnętrznym.

Wierzymy, że promowanie kultury inkluzywności wymaga gotowości do wykorzystywania umiejętności naszego zespołu i posiadanych przez kancelarię wpływów na potrzeby prowadzenia kampanii broniących i promujących wyznawane przez nas wartości. Naszym celem jest zapewnienie równych szans zawodowych, możliwość realizacji aspiracji i zbierania różnorodnych doświadczeń w środowisku pracy.

Dokładamy zatem wszelkich starań, by każdej osobie pracującej w naszej kancelarii zapewnić równe traktowanie i możliwości osobistego rozwoju. Więcej informacji na ten temat można znaleźć na naszej stronie internetowej w sekcji Inclusion.

 

Dołącz do nas i przekonaj się, w jaki sposób budowana przez nas kultura One Firm, One Team przekłada się na tworzenie wyjątkowego miejsca pracy.

Obserwuj nas w mediach społecznościowych

Facebook

LinkedIn