gt2

Greenberg Traurig jest międzynarodową kancelarią prawną, oferującą pełen zakres usług prawnych, zatrudniającą około 1900 prawników obsługujących klientów w 38 biurach w Europie, Stanach Zjednoczonych, Ameryce Łacińskiej, Azji, Afryce i na Bliskim Wschodzie.

Według polskich i międzynarodowych rankingów kancelarii prawnych, warszawskie biuro Greenberg Traurig jest uznawane za wiodącą kancelarię prawną w Polsce.

Warszawskie biuro dysponuje zespołem 80 prawników uznawanych za czołowych specjalistów w Polsce, świadczących usługi prawne na rzecz największych, polskich i międzynarodowych przedsiębiorstw i instytucji w Europie Środkowej oraz poza nią.

Chambers Global, Chambers Europe, IFRL1000 oraz EMEA Legal 500 umieszczają ich jako wiodących prawników w Polsce w zakresie prawa korporacyjnego, transakcji fuzji i przejęć, transakcji na rynkach kapitałowych, transakcji Private Equity, finansowania projektów, postępowań sądowych i arbitrażowych, doradztwa podatkowego oraz doradztwa dla takich sektorów jak: energetyka, bankowość i finanse, ubezpieczenia, telekomunikacja, media oraz nieruchomości.

Greenberg Traurig Grzesiak sp.k.
Centrum Giełdowe
ul. Książęca 4

00-498 Warszawa
tel. 22 690 61 00
fax 22 690 62 22

www.gtlaw.com