Kogo szukamy:

  • studentów zainteresowanych zdobywaniem pierwszych doświadczeń w pracy w kancelarii i zrozumieniem zasad współpracy wszystkich zespołów kancelarii;
  • osób chcących poznać funkcjonowanie dużej firmy prawniczej „od podszewki”, po drodze mając możliwość aplikowania do kolejnych zespołów kancelarii;
  • z komunikatywną znajomością języka angielskiego;
  • o wysokiej kulturze osobistej, responsywnych, odpowiedzialnych;
  • posiadających doświadczenie w pracy biurowej, pracy z dokumentami lub w recepcji;
  • zorganizowanych i punktualnych;
  • gotowych wspierać zespół w wielu obszarach i uczyć się nowych rzeczy dzięki możliwym zmianom zespołów;

Podstawowe obowiązki:

  • obsługa Recepcji Głównej kancelarii – odbieranie telefonów, opieka nad gośćmi, przyjmowanie i wysyłanie korespondencji, prowadzenie kalendarza, dokonywanie rezerwacji i obsługa sal konferencyjnych;
  • bieżące wsparcie zespołu we wszelkiego rodzaju czynnościach administracyjnych;

Co zyskujesz:

  • możliwość połączenia pracy z nauką (godziny pracy 16:30 – 20:00, piątek 15:30 – 19:30);
  • możliwość pracy w dynamicznie rozwijającej się organizacji (od kilku lat stały wzrost o kilkanaście procent r/r) oraz międzynarodowym środowisku (klienci naprawdę zróżnicowani geograficznie);
  • możliwość comiesięcznych rozmów z partnerem, który będzie nadzorował rozwój i pomagał zrozumieć praktyczne znaczenie poszczególnych realizowanych zadań pod kątem wypracowania warsztatu ważnego dla przyszłej pracy prawnika. Chcemy stworzyć program rozwoju, w którym pracownik będzie mógł przejść z nami kilka obszarów, którymi zajmuje się kancelaria, aby lepiej zrozumieć jej wartości i działanie, zanim zaaplikuje na stanowisko prawnicze;
  • zatrudnienie na umowę o pracę (chyba, że kandydat będzie sam oczekiwał innej umowy);
  • możliwość udziału w działaniach społecznych kancelarii;

Prosimy o przesyłanie CV na adres e-mail: [email protected]

Temat: zmiana wieczorna

Administratorem danych jest JDP Drapała & Partners sp. j. z siedzibą w Warszawie
(00-203) przy ul. Bonifraterskiej 17. Dane osobowe przetwarzane będą w celu rekrutacji. Więcej informacji, w tym pozostałe cele i Twoje prawa, znajdziesz w klauzuli informacyjnej:

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych przez JDP w ramach rekrutacji

O Kancelaria JDP

Doradzamy podmiotom działającym m.in. w sektorach: infrastruktury, nieruchomości, transportu, budownictwa, handlu, produkcji, usług, a także bankom.

Doradzamy zarówno w skomplikowanych transakcjach handlowych, jak i w bieżącej działalności średnich i dużych przedsiębiorstw. Istotną część obszaru usług stanowi reprezentacja w postępowaniach sądowych i arbitrażowych, a także doradztwo podatkowe i doradztwo w zakresie prawa pracy.

Kancelaria została wielokrotnie wyróżniona w międzynarodowych rankingach Chambers Global, Chambers Europe i Legal 500, a jej partnerzy i szefowie praktyk zajmują czołowe miejsca w kategoriach Construction; Dispute Resolution, Arbitration, Public Procurement, Real Estate i Commercial, Corporate & M&A.