Do biura kancelarii SPCG w Katowicach poszukujemy:

PARALEGAL / ASYSTENTA PRAWNEGO

Zakres obowiązków kandydatki/a obejmować będzie:

  • realizację zadań zleconych przez prawników kancelarii, polegających zarówno na wykonywaniu czynności merytorycznych, jak również administracyjno-biurowych;
  • przygotowywanie i kompletacja dokumentacji w prowadzonych postępowaniach sądowych.

Wymagania:

  • status studentki/studenta studiów prawniczych, IV lub V rok;
  • dyspozycyjność;
  • znajomość pakietu Office i systemów informacji prawnej (Lex, Legalis);
  • operatywność.

Dodatkowym atutem będzie posiadanie prawa jazdy (kat. B).

Oferujemy płatną pracę, w elastycznym czasie dostosowanym zarówno do potrzeb biura jak i możliwości kandydatki/a, a także opcję odbycia praktyk studenckich i zdobycia doświadczenia w zakresie prawa procesowego w kancelarii o ugruntowanej pozycji na rynku usług prawniczych.

Jeśli nasza propozycja jest dla Pani/Pana interesująca, prosimy o przesłanie aplikacji na adres mailowy [email protected] Przed wysłaniem aplikacji, zainteresowane osoby prosimy o zapoznanie się z informacjami dla uczestników rekrutacji, dostępnymi na naszej stronie internetowej.

Rozmowy będą przeprowadzone z wybranymi kandydatami, w zależności od okoliczności i dostępności również w trybie on-line.

O Kancelaria Prawna SPCG

Kancelaria prawna T. Studnicki, K. Płeszka, Z. Ćwiąkalski, J. Górski sp.k. (“SPCG”) jest jedną z największych i najbardziej doświadczonych wśród niezależnych firm prawniczych w Polsce. Od ponad 30 lat świadczy kompleksowe usługi prawne we wszystkich istotnych dziedzinach prawa.