To ogłoszenie wygasło. Przestanie się ono wyświetlać za 17 dni.
Wróć do wyszukiwania aktualnych ogłoszeń klikając tutaj.

Czym jest program?

Tax’n’You to konkurs wiedzy podatkowej skierowany do studentów zainteresowanych tematyką podatkową, prawną i rachunkową, którzy chcą rozpocząć karierę w dziale doradztwa podatkowego.

Zwycięzcy konkursu mogą liczyć na umowę o pracę lub praktyki w jednym z biur KPMG w Polsce oraz nagrody finansowe w wysokości 15 000 zł, 10 000 zł i 5 000 zł i nagrody rzeczowe.

Sprawdź nasze wymagania

  • status absolwenta lub studenta III, IV lub V roku kierunków – prawo, finanse, rachunkowość, ekonomia lub pokrewnych
  • zainteresowanie tematyką podatkową oraz chęć rozwoju w tym obszarze
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • umiejętność pracy w zespole
  • zdolność formułowania myśli w sposób jasny i rzeczowy
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • dyspozycyjność w wymiarze min. 32 h tygodniowo (preferowana dostępność 40h)

Odkryj zadania, które czekają na Ciebie

  • uczestnictwo w projektach z zakresu doradztwa podatkowego
  • bezpośrednia współpraca z klientami KPMG w ramach realizowanych projektów
  • przy wsparciu doświadczonych ekspertów KPMG
  • przeprowadzanie researchy podatkowych
  • wsparcie w analizach danych do projektów compliance
  • pomoc w przygotowywaniu opinii oraz różnego rodzaju dokumentacji z zakresu
  • prawa podatkowego w języku polskim i angielskim

Zobacz, co mamy dla Ciebie

  • nagrody finansowe: 15 000, 10 000 i 5 000 zł
  • płatne praktyki (umowa zlecenie) lub stanowisko Tax Consultant (umowa o pracę)
  • hybrydowy model pracy
  • służbowy iPhone i laptop
  • kartę MulitSport – rozwijaj swoje pasje i aktywnie spędzaj czas
  • pakiet kafeteryjny, prywatną opiekę medyczną, dodatkowe ubezpieczenie – korzystaj z tych benefitów jako Tax Consultant
  •  wsparcie Buddy’ ego – Twój opiekun będzie dla Ciebie przewodnikiem po KPMG
  • szeroki pakiet szkoleń – korzystaj z platform Degreed i LinkedIn Learning oraz certyfikowanych szkoleń Microsoft
  • program mentoringowy – świadomie planuj swoją ścieżkę kariery
  • program poleceń – zyskaj dodatkowy bonus finansowy za skuteczną rekomendację znajomych do pracy
  • platformę Mindgram – zadbaj o swój wellbeing i rozwój osobisty
  • dużo praktycznej wiedzy – będziesz mieć wiele okazji, aby poznać funkcjonowanie biznesu w praktyce
  • wyjazdy i spotkania integracyjne – zorganizujemy i dofinansujemy budowanie relacji zespołowych
  • zaświadczenie potwierdzające udział w praktykach

O KPMG Poland

Jesteśmy międzynarodową siecią firm audytorsko-doradczych. Od 1990 r.  świadczymy kompleksowe usługi z zakresu audytu, księgowości, doradztwa podatkowego oraz szeroko rozumianego doradztwa biznesowego dla polskich i międzynarodowych firm oraz instytucji ze wszystkich sektorów gospodarki. Kompleksowe usługi prawne świadczy stowarzyszona z KPMG Kancelaria prawnicza D. Dobkowski.

Naszym kapitałem jest wiedza zgromadzona przez 236 000 pracowników w 145 krajach. W Polsce jest nas blisko 2 000 osób, które pracują w biurach w: Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Gdańsku, Katowicach, Łodzi i we Wrocławiu. Wspólnie tworzymy #generationKPMG!