To ogłoszenie wygasło. Przestanie się ono wyświetlać za 21 dni.
Wróć do wyszukiwania aktualnych ogłoszeń klikając tutaj.

Sprawdź nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe lub status studenta min. III roku, preferowane kierunki ekonomiczne i prawnicze
  • zainteresowanie tematyką podatkową oraz chęć rozwoju w tym obszarze
  • znajomość podstaw prawa podatkowego
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • praktyczna znajomość pakietu MS Office
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • umiejętność pracy w zespole
  • preferowana dostępność: 40 h tygodniowo (min. 30 h tygodniowo)

Odkryj zadania, które czekają na Ciebie

  • udział w projektach z obszaru doradztwa podatkowego dla klientów o zasięgu lokalnym i międzynarodowym, dotyczących w szczególności podatku VAT i akcyzy
  • przeprowadzanie researchy podatkowych
  • wsparcie w analizach danych podatkowych w szczególności z zakresu VAT i akcyzy
  • przygotowywanie różnego rodzaju materiałów oraz prezentacji na potrzeby projektowe

Zobacz, co mamy dla Ciebie

  • płatne praktyki
  • pracę hybrydową
  • wsparcie Buddy’ego – Twój opiekun będzie dla Ciebie przewodnikiem po KPMG
  • szeroki pakiet szkoleń – korzystaj z platform Degreed i LinkedIn Learning oraz certyfikowanych szkoleń Microsoft
  • kartę MultiSport – rozwijaj swoje pasje i aktywnie spędzaj czas
  • program rekomendacji – zyskaj dodatkowy bonus finansowy za skuteczną rekomendację znajomego do pracy
  • służbowy iPhone i laptop
  • platformę Mindgram – zadbaj o swój wellbeing i rozwój osobisty
  • dużo praktycznej wiedzy – będziesz mieć wiele okazji, aby poznać funkcjonowanie biznesu w praktyce
  • zaświadczenie potwierdzające Twój udział w praktykach

Poznaj lepiej zespół

Nasz zespół stanowi grupę specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w doradztwie w zakresie VAT na rzecz podmiotów krajowych i zagranicznych. Doświadczenie i wiedza naszych specjalistów zapewniają spójne, zintegrowane i przede wszystkim bezpieczne podejście w zakresie rozliczeń VAT a także akcyzy.

O KPMG Poland

Jesteśmy międzynarodową siecią firm audytorsko-doradczych. Od 1990 r.  świadczymy kompleksowe usługi z zakresu audytu, księgowości, doradztwa podatkowego oraz szeroko rozumianego doradztwa biznesowego dla polskich i międzynarodowych firm oraz instytucji ze wszystkich sektorów gospodarki. Kompleksowe usługi prawne świadczy stowarzyszona z KPMG Kancelaria prawnicza D. Dobkowski.

Naszym kapitałem jest wiedza zgromadzona przez 236 000 pracowników w 145 krajach. W Polsce jest nas blisko 2 000 osób, które pracują w biurach w: Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Gdańsku, Katowicach, Łodzi i we Wrocławiu. Wspólnie tworzymy #generationKPMG!