To ogłoszenie wygasło. Przestanie się ono wyświetlać za 21 dni.
Wróć do wyszukiwania aktualnych ogłoszeń klikając tutaj.

Sprawdź nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe lub status studenta ostatnich lat studiów (preferowane kierunki prawnicze oraz ekonomiczne)
  • Zainteresowanie tematyką podatkową oraz chęć rozwoju w tym kierunku
  • Mile widziane pierwsze doświadczenie w obszarze podatkowym lub aktywność studencka
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz zdolność formułowania myśli w sposób jasny i rzeczowy
  • Praktyczna znajomości pakietu MS Office (Excel, Word, PowerPoint)
  • Preferowana dostępność: 40h tygodniowo (min. 32h tygodniowo)

Odkryj zadania, które czekają na Ciebie

  • Udział w projektach z obszaru doradztwa podatkowego dla klientów o zasięgu lokalnym i międzynarodowym
  • Analiza orzecznictwa sądów administracyjnych i interpretacji organów podatkowych oraz przygotowywanie researchy podatkowych
  • Pomoc w przygotowywaniu komentarzy, opinii oraz raportów podatkowych w języku polskim i angielskim
  • Wsparcie w tworzeniu dokumentacji cen transferowych
  • Wsparcie podczas przeglądów podatkowych
  • Współudział w przygotowywaniu projektów pism procesowych z zakresu prawa podatkowego oraz wniosków o wydanie interpretacji indywidualnych prawa podatkowego

Zobacz, co mamy dla Ciebie

  • Płatne praktyki
  • Pracę hybrydową
  • Wsparcie Buddy’ego – Twój opiekun będzie dla Ciebie przewodnikiem po KPMG
  • Szeroki pakiet szkoleń – korzystaj z platform Degreed i LinkedIn Learning oraz certyfikowanych szkoleń Microsoft
  • Kartę MultiSport – rozwijaj swoje pasje i aktywnie spędzaj czas
  • Program rekomendacji – zyskaj dodatkowy bonus finansowy za skuteczną rekomendację znajomego do pracy
  • Służbowy iPhone i laptop
  • Platformę Mindgram – zadbaj o swój wellbeing i rozwój osobisty
  • Dużo praktycznej wiedzy – będziesz mieć wiele okazji, aby poznać funkcjonowanie biznesu w praktyce
  • Zaświadczenie potwierdzające Twój udział w praktykach

Poznaj lepiej zespół

Zespół Tax Enterprise zajmuje się kompleksową obsługą podatkową przede wszystkim firm prywatnych działających w różnorodnych obszarach biznesowych. Pomagamy klientom zarówno w kwestiach związanych z bieżącym prowadzeniem biznesu jak i w rozliczeniach, kontaktach z organami skarbowymi, a także w planowaniu efektywnych podatkowo restrukturyzacji biznesu na poziomie operacyjnym oraz właścicielskim. Czekają tu na Ciebie projekty m.in. związane z restrukturyzacjami, fuzjami i przejęciami, rozliczeniem podatku u źródła, implementacją ulg podatkowych. Dołączając do nas, będziesz zajmować się przeglądami rozliczeń VAT, CIT, cen transferowych, badaniami due diligence, postępowaniami podatkowymi i sądowymi oraz kontrolami podatkowymi.

O KPMG Poland

Jesteśmy międzynarodową siecią firm audytorsko-doradczych. Od 1990 r.  świadczymy kompleksowe usługi z zakresu audytu, księgowości, doradztwa podatkowego oraz szeroko rozumianego doradztwa biznesowego dla polskich i międzynarodowych firm oraz instytucji ze wszystkich sektorów gospodarki. Kompleksowe usługi prawne świadczy stowarzyszona z KPMG Kancelaria prawnicza D. Dobkowski.

Naszym kapitałem jest wiedza zgromadzona przez 236 000 pracowników w 145 krajach. W Polsce jest nas blisko 2 000 osób, które pracują w biurach w: Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Gdańsku, Katowicach, Łodzi i we Wrocławiu. Wspólnie tworzymy #generationKPMG!