To ogłoszenie wygasło. Przestanie się ono wyświetlać za 20 dni.
Wróć do wyszukiwania aktualnych ogłoszeń klikając tutaj.

Sprawdź nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe lub status studenta IV lub V roku (preferowane kierunki techniczne, finansowe, ekonomiczne lub prawnicze)
  • zainteresowanie tematyką dot. prac badawczo-rozwojowych, innowacji
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • preferowana dostępność: 40h tygodniowo (min. 35h tygodniowo)

Odkryj zadania, które czekają na Ciebie

  • wsparcie zespołu w bieżących pracach projektowych
  • udział w przygotowywaniu zestawień, raportów i analiz

Zobacz, co mamy dla Ciebie

  • płatne praktyki
  • pracę zdalną ​lub hybrydową
  • wsparcie Buddy’ego – Twój opiekun będzie dla Ciebie przewodnikiem po KPMG
  • szeroki pakiet szkoleń – korzystaj z platform Degreed i LinkedIn Learning oraz certyfikowanych szkoleń Microsoft
  • kartę MultiSport – rozwijaj swoje pasje i aktywnie spędzaj czas
  • program rekomendacji – zyskaj dodatkowy bonus finansowy za skuteczną rekomendację znajomego do pracy
  • służbowy iPhone i laptop
  • platformę Mindgram – zadbaj o swój wellbeing i rozwój osobisty
  • dużo praktycznej wiedzy – będziesz mieć wiele okazji, aby poznać funkcjonowanie biznesu w praktyce
  • zaświadczenie potwierdzające Twój udział w praktykach

Poznaj lepiej zespół

Zespół Innovation, Grants & Incentives w KPMG w Polsce doradza strategicznie największym podmiotom w Polsce i na świecie oraz małym dynamicznie rozwijającym się firmom w pozyskiwaniu dofinansowania na rozwój nowych inwestycji, wdrażanie innowacji, działalność badawczo-rozwojową oraz proekologiczną.

Usługi naszego zespołu to kompleksowe wsparcie w obszarze pozyskiwania dotacji, ulg podatkowych oraz Specjalnych Stref Ekonomicznych/Polskiej Strefy Inwestycji: opracowujemy krótko i długoterminowe strategie wykorzystania środków niekomercyjnych, definiujemy projekty, mapujemy koszty działalności rozwojowej, pozyskujemy wsparcie. Prowadzimy stałe negocjacje z instytucjami publicznymi w zakresie definiowania ekosystemu innowacyjności w Polsce.

Jeśli chcesz zostać częścią zespołu świadczącego usługi w obszarze o bardzo dużych perspektywach rozwoju, chcesz wspierać realizację projektów strategicznych dla największych firm na świecie i dla dynamicznie rozwijających się polskich firm, chcesz zdobyć doświadczenie w zakresie realizacji projektów rozwojowych i wdrażaniu innowacji we wszystkich sektorach gospodarki: DOŁĄCZ DO NAS!

O KPMG Poland

Jesteśmy międzynarodową siecią firm audytorsko-doradczych. Od 1990 r.  świadczymy kompleksowe usługi z zakresu audytu, księgowości, doradztwa podatkowego oraz szeroko rozumianego doradztwa biznesowego dla polskich i międzynarodowych firm oraz instytucji ze wszystkich sektorów gospodarki. Kompleksowe usługi prawne świadczy stowarzyszona z KPMG Kancelaria prawnicza D. Dobkowski.

Naszym kapitałem jest wiedza zgromadzona przez 236 000 pracowników w 145 krajach. W Polsce jest nas blisko 2 000 osób, które pracują w biurach w: Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Gdańsku, Katowicach, Łodzi i we Wrocławiu. Wspólnie tworzymy #generationKPMG!