Osborne Clarke Poland (dawniej MDDP Olkiewicz i Wspólnicy)

Jesteśmy nowoczesną kancelarią prawną, która łączy wiedzę prawniczą i wieloletnie doświadczenie ze zrozumieniem potrzeb i celów biznesowych naszych klientów. Dysponujemy szeroką wiedzą o rynku lokalnym oraz międzynarodowym doświadczeniem zawodowym. Ściśle współpracujemy z naszymi zagranicznymi partnerami, aby zapewnić klientom najwyższy poziom wsparcia, niezależnie od jurysdykcji. Poszukujemy osób, które kierują się naszymi wartościami, takimi jak zaufanie, współpraca i kreatywność.

Do naszego zespołu poszukujemy obecnie kandydatów na stanowisko:

Paralegal w Praktyce Prawa Pracy

TWOJE ZADANIA:

§  przeprowadzenie research-y prawnych z zakresu prawa pracy

§  sporządzenie wstępnych projektów umów o pracę  i innych dokumentów pracowniczych

§  wsparcie pracy członków zespołu w obsłudze bieżących spraw

§  przygotowywanie i archiwizacja dokumentacji prawniczej

§  wsparcie zespołu w załatwianiu spraw w sądach i urzędach

§  koordynowanie obiegu dokumentów i poczty

JAKIE SĄ NASZE OCZEKIWANIA?

§  Jesteś studentem IV-V roku prawa i chcesz rozwijać w obszarze prawa pracy

§  Na studiach miałeś już zajęcia poświęcone zagadnieniom związanym z prawem pracy

§  Interesujesz się prawem pracy i imigracyjnym – to dla nas dodatkowy atut

§  Jesteś dyspozycyjny co najmniej 24-30 godzin tygodniowo

§  Bardzo dobrze znasz język angielski (min. B2/C1) i  czujesz się na siłach pracować w tym języku

§  Sprawnie posługujesz się w pakiecie MS Office, systemach informacji prawnej np. LEX, Legalis)

§  Wykazujesz się dobrą umiejętnością oceny sytuacji i zdolnością szybkiej adaptacji do zespołu/warunków pracy

§  Zapewniasz pracę najwyższej jakości, budujesz pozytywne relacje oraz wykazujesz się odpowiedzialnością

CO MOŻEMY CI ZAOFEROWAĆ?

§  Wiele atrakcyjnych projektów dla największych polskich i międzynarodowych klientów oraz możliwość pracy z doświadczonymi ekspertami

§  Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie z perspektywą stałego zatrudnienia w kancelarii

§  Elastyczne godziny pracy z możliwością w trybie hybrydowym

§  Możliwości rozwoju zawodowego oraz jasno określoną ścieżkę kariery

§  Atmosferę, która sprzyja budowaniu relacji i poszerzaniu kompetencji

§  Uczestnictwo w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych

§  Zajęcia języka angielskiego organizowane w trybie online

§  Benefity pozapłacowe – prywatna opieka medyczna, karta Multisport

§  Możliwość uczestniczenia w drużynie biegowej, imprezach integracyjnych

§  Bardzo atrakcyjną lokalizację biura w centrum Warszawy

Prześlij swoje CV jeśli jesteś zainteresowana/zainteresowany powyższym stanowiskiem

W procesie rekrutacji postępujemy zgodnie z przepisami prawa, dlatego prosimy o przekazywanie danych w zakresie określonym w art. 221 §1 Kodeksu Pracy. Jeśli chcieliby Państwo podać nam dodatkowe informacje na swój temat, bardzo prosimy o zamieszczenie w swoim zgłoszeniu dodatkowej wyraźnej zgody, zgodnie z poniższym wzorem:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka doradztwa podatkowego S.A., a także podmioty z grupy: MDDP Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Finanse i Księgowość sp.k. (00-877 Warszawa, al. “Solidarności” 171, KRS 0000267836) i MDDP Olkiewicz i Wspólnicy Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych sp. k. (00-542 Warszawa, ul. Mokotowska 49, KRS 0000225667”.

O MDDP

MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy jest największą niezależną polską firmą doradztwa podatkowego. Nasz zespół liczy ponad 150 osób – doradców podatkowych, radców prawnych i adwokatów – ekspertów w zakresie podatku VAT, ceł i akcyzy, podatków dochodowych, cen transferowych, podatków międzynarodowych, podatków lokalnych oraz postępowań podatkowych i sądowych.

Osborne Clarke Poland

Nasi pracownicy to kluczowa wartość MDDP i Osborne Clarke, dlatego dbamy o ich rozwój. Pracujemy zespołowo - wymieniamy się wiedzą, wspólnie szukamy najlepszych możliwych rozwiązań i efektu synergii. Jakość, we wszystkim, czym się zajmujemy, jest dla nas priorytetem. Wierzymy, że wyzwania są podstawą rozwoju. Jesteśmy przekonani, że nie ma rzeczy niemożliwych i że rozwiązanie jest. Zawsze. Chcemy WIĘCEJ i dajemy WIĘCEJ.