R E K R U T A C J A

ZATRUDNIMY

PRAKTYKANTA / PRAKTYKANTKĘ
STAŻYSTĘ / STAŻYSTKĘ

Kancelaria Penteris, Tokaj i Partnerzy zaprasza studentów III-V roku prawa oraz absolwentów do udziału w rekrutacji prowadzonej na stanowisko Praktykant (Stażysta – w przypadku absolwentów).

Czego  poszukujemy?

  • kandydatów zainteresowanych poszerzaniem doświadczenia z zakresu prawa procesowego, prawa nieruchomości, prawa handlowego, prawa podatkowego;
  • dobrej organizacji pracy i terminowości w wykonywaniu zadań;
  • samodzielności oraz zaangażowania w wykonywane obowiązki;
  • dobrej znajomości języka angielskiego;
  • precyzji i umiejętności szybkiego wyszukiwania informacji;
  • łatwości w nawiązywaniu kontaktów i komunikacji z zespołem.

Zakres obowiązków:

  • udział w bieżących projektach (w szczególności z zakresu prawa nieruchomości, korporacyjnego, bankowego, podatkowego i sporów sądowych);
  • opracowywanie projektów pism procesowych oraz analiz zagadnień prawnych (research’y);
  • kontakt z organami administracji publicznej, sądami i urzędami.

Co oferujemy?

  • odpłatne 3-miesięczne praktyki (staż);
  • możliwość nawiązania stałej współpracy z najlepszymi kandydatami;
  • możliwość zdobycia wiedzy zawodowej i zastosowania jej w praktyce;
  • pracę w zespole doświadczonych prawników;
  • szkolenia organizowane przez Penteris;
  • udział w regularnych spotkaniach zespołów poszczególnych praktyk;
  • świetną lokalizację biura przy stacji metra w centrum Warszawy.

Lubimy osoby kreatywne, z otwartym umysłem oraz dystansem do siebie. Jeżeli te cechy są Ci bliskie, chcesz zaangażować się w ciekawe i wymagające projekty, a jednocześnie zaznać swobodnej atmosfery pracy, to zachęcamy Cię do aplikowania!

Osoby zainteresowane zachęcamy do przesłania CV oraz listu motywacyjnego na adres: [email protected], z uwzględnieniem klauzuli o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych, w celu umożliwienia nam kontaktów także w przyszłych rekrutacjach.