Inspiredy by possibilities

Skoro tu jesteś, to znaczy, że tak jak my chcesz się rozwijać i tworzyć jedną z największych firm audytorsko-doradczych na świecie.

O nas
Jesteśmy międzynarodową siecią firm audytorsko-doradczych. Od 1990 roku świadczymy kompleksowe usługi z zakresu audytu, księgowości, doradztwa podatkowego oraz szeroko rozumianego doradztwa biznesowego dla polskich i międzynarodowych firm oraz instytucji ze wszystkich sektorów gospodarki. Kompleksowe usługi prawne świadczy stowarzyszona z KPMG Kancelaria prawnicza D. Dobkowski.

Naszym kapitałem jest wiedza zgromadzona przez 236 000 pracowników w 145 krajach. W Polsce jest nas blisko 2 000 osób, które pracują w biurach w: Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Gdańsku, Katowicach, Łodzi i we Wrocławiu. Wspólnie tworzymy #generationKPMG

 

#generationKPMG

Osoba z generacji KPMG wie, że jej praca ma sens, wnosi konkretną wartość i daje poczucie samorealizacji oraz spełnienia. Jest niezależna, ambitna, chłonna wiedzy i świadoma siebie oraz swoich umiejętności. Dokładnie wie, dokąd zmierza zawodowo. Decyduje o tym, co wybiera, zamiast biernie korzystać z tego, co dostaje. Jest otwarta na dialog, ale nie boi się wyrażać własnego zdania i ma realny wpływ na otaczającą rzeczywistość. Podejmuje wyzwania, chce być dostrzegana, a nie przezroczysta dla otoczenia. Ceni naturalność i autentyczność, ale z drugiej strony potrafi umiejętnie kreować własny wizerunek. To często indywidualista, który żyje według własnych zasad wśród innych ludzi z zasadami.

 

Dział doradztwa podatkowego, czyli różne zespoły = wiele możliwości

Nasz dział doradztwa podatkowego to ponad 650 ekspertów, z którymi możesz na co dzień pracować i czerpać od nich wiedzę!

Obszary w ramach, których możesz u nas pracować to m.in: ceny transferowe, innowacje, ulgi i dotacje, akcyza, podatek od nieruchomości, PIT, CIT, VAT, podatki międzynarodowe, cło i handel międzynarodowy.

Jeśli jeszcze nie wiesz, do którego z naszych TAX-owych zespołów dołączyć, skorzystaj ze wskazówek od naszych rekruterów. Wyślij swoje CV, a my na jego podstawie podpowiemy Ci, którą ścieżkę kariery wybrać.

 

Sprawdź się w konkursie Tax’n’You i rozpocznij karierę doradcy podatkowego

Jeżeli interesujesz się tematyką prawa i podatków, dobrze kojarzysz fakty, lubisz rozwiązywać merytoryczne problemy i chcesz pracować w jednej z najlepszych na świecie firm doradczych – sprawdź swoją wiedzę.

Czeka na Ciebie oferta płatnych praktyk lub pracy w jednym z siedmiu biur KPMG w Polsce oraz nagrody finansowe (15 000, 10 000 i 5 000 zł) i rzeczowe.

Szczegóły konkursu znajdziesz na kpmg.taxandyou.pl

 

Dowiedz się więcej na generationkpmg.pl
Jeśli masz pytania do naszych rekruterów – napisz na [email protected]

Odwiedź nas na: