O nas

Jesteśmy międzynarodową siecią firm audytorsko-doradczych. Od 1990 roku świadczymy kompleksowe usługi z zakresu audytu, księgowości, doradztwa podatkowego oraz szeroko rozumianego doradztwa biznesowego dla polskich i międzynarodowych firm oraz instytucji ze wszystkich sektorów gospodarki.

Kompleksowe usługi prawne świadczy nasza kancelaria KPMG Law.

Naszym kapitałem jest wiedza zgromadzona przez 265 000 pracowników w 143 krajach. W Polsce jest nas ponad 2 100 osób, które pracują w biurach w: Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Gdańsku, Katowicach, Łodzi i we Wrocławiu. Wspólnie tworzymy #generationKPMG

 

KPMG Law – miejsce, w którym prawo łączy się z biznesem

KPMG Law to zespół kilkudziesięciu doświadczonych prawników, prowadzących obsługę przedsiębiorców, zarówno polskich i zagranicznych, we wszystkich sektorach gospodarki. Naszym atutem jest interdyscyplinarna wiedza, oparta na zrozumieniu biznesowego tła projektów, połączona z doświadczeniem.

W KPMG Law możesz rozwijać się m.in. w takich specjalizacjach jak: bankowość i finanse, prawo spółek i obsługa korporacyjna, nieruchomości, fuzje i przejęcia, rynki kapitałowe, prawo farmaceutyczne i medyczne, nowe technologie, IT, telekomunikacja, energetyka, prawo UE czy prawo pracy.

Jeśli chcesz rozpocząć swoją karierę w KPMG Law, wyślij swoje CV.

 

Dział doradztwa podatkowego, czyli różne zespoły = wiele możliwości

Nasz dział doradztwa podatkowego to ponad 650 ekspertów, z którymi możesz na co dzień pracować i czerpać od nich wiedzę!

Obszary w ramach, których możesz u nas pracować to m.in: ceny transferowe, innowacje, ulgi i dotacje, akcyza, podatek od nieruchomości, PIT, CIT, VAT, podatki międzynarodowe, cło i handel międzynarodowy.

Jeśli jeszcze nie wiesz, do którego z naszych TAX-owych zespołów dołączyć, skorzystaj ze wskazówek od naszych rekruterów.  Wyślij swoje CV, a my na jego podstawie podpowiemy Ci, którą ścieżkę kariery wybrać.

 

Dowiedz się więcej na generationkpmg.pl
Jeśli masz pytania do naszych rekruterów – napisz na [email protected]

Odwiedź nas na: