moje miejsce 660x159

 

GDZIE MOŻESZ ZNALEŹĆ U NAS SWOJE MIEJSCE?

MDDP to wiodąca na rynku polska firma świadcząca kompleksowe usługi w zakresie doradztwa podatkowego i prawa. MDDP wspiera swoich klientów także w zakresie business consultingu, outsourcingu księgowości i naliczania wynagrodzeń oraz profesjonalnych szkoleń i konferencji.

MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy jest największą niezależną polską firmą doradztwa podatkowego. Nasz zespół liczy ponad 70 osób – doradców podatkowych, radców prawnych i adwokatów – ekspertów w zakresie podatku VAT, ceł i akcyzy, podatków dochodowych, cen transferowych, podatków międzynarodowych, podatków lokalnych oraz postępowań podatkowych i sądowych. Byliśmy wielokrotnie wyróżniani w rankingach firm doradczych, a nasi specjaliści uznawani są za wiodących w swoich dziedzinach. Jesteśmy autorami komentarzy do regulacji podatkowych, ekspertami sejmowymi i ekspertami Komisji Europejskiej, wykładowcami i organizatorami konferencji podatkowych.

MDDP Olkiewicz i Wspólnicy to nowoczesny model kancelarii prawnej koncentrujący się na potrzebach biznesowych klienta. Oferujemy najwyższą jakość usług prawniczych, opartych na połączeniu tradycyjnej wiedzy, bogatego doświadczenia oraz znajomości realiów współczesnego biznesu. Specjalizujemy się w zakresie prawa korporacyjnego, gospodarczego oraz postępowań sądowych i rozwiązywania sporów.

Jeśli szukasz miejsca, w którym szczegóły mają znaczenie,  dobrze trafiłeś! Dołącz do nas!

CO MOŻEMY CI ZAOFEROWAĆ?

Nasi pracownicy to kluczowa wartość MDDP, dlatego dbamy o ich rozwój.  Na co dzień pracujemy przy multidyscyplinarnych, złożonych i często innowacyjnych projektach, łączących kompetencje naszych różnych spółek, więc pracownicy mają szansę realizować się na wielu różnych polach i dynamicznie rozwijać swoją ścieżkę kariery. Pracujemy zespołowo – wymieniamy się wiedzą, wspólnie szukamy najlepszych możliwych rozwiązań i efektu synergii. Jakość, we wszystkim, czym się zajmujemy, jest dla nas priorytetem. Wierzymy, że wyzwania są podstawą rozwoju. Jesteśmy przekonani, że nie ma rzeczy niemożliwych i że rozwiązanie jest. Zawsze.

Stawiamy na partnerską współpracę i proaktywność – cenimy konstruktywne dyskusje, zależy nam na Twoim zdaniu i opinii. Słuchamy i wspieramy inicjatywy naszych pracowników – od szkoleń zewnętrznych i wewnętrznych po organizację grup sportowych. Dbamy o przyjazną atmosferę – mamy elastyczny czas pracy, benefity pozapłacowe, rozluźnione zasady dress code’u oraz kameralne biuro w centrum Warszawy. Wspólnie pracujemy nad tym, aby nasza firma była dobrym miejscem pracy, w którym każdy z nas może być sobą.

JAK WYGLĄDA PROCES REKRUTACJI?

Pierwszym etapem rekrutacji jest weryfikacja dokumentów aplikacyjnych. Po pozytywnym ich rozpatrzeniu, zaprosimy Cię do naszego  biura na jedną lub dwie rozmowy kwalifikacyjne prowadzone przez członka zespołu HR, partnera i/lub menedżera, na podstawie których podejmujemy decyzję o nawiązaniu współpracy. Niezależnie od wyników rekrutacji, zawsze możesz liczyć na informację zwrotną dotyczącą Twojej kandydatury!

Na co dzień szukamy studentów i absolwentów kierunków prawniczych, ekonomicznych, finansowych z biegłą znajomością języka angielskiego do stałej pracy, na staże i praktyki.

Jeśli podzielasz nasze wartości i czujesz, że to MDDP to Twoje miejsce – zapraszamy do nas!

 

Odwiedź nas na:
          Instagram-2YTMDDP_VAT_blog_napisMDDP_TP_blog_napis