Największe w Polsce Prawnicze Targi Praktyk i Pracy

 

21 marca 2023 roku (10.00 – 17.00) w Elektrowni Powiśle odbędą się 11. Prawnicze Targi Praktyk i Pracy. To największe tego typu stacjonarne wydarzenie organizowane w Polsce. Nie zabraknie na nim również stanowiska Portalu Praktyk i Pracy praktykiprawnicze.pl, który został Partnerem Medialnym całego wydarzenia.

 

Wystawcy

Wśród wystawców znajdą się prestiżowe polskie i międzynarodowe kancelarie,czołowe firmy związane z branżą prawną, które mają w swoim portfolio do zaoferowania oferty praktyk, staży oraz pracy,  m.in.: Allen&Overy, CMS, Linklaters, Dentons, DLA Piper, Baker McKenzie, DWF, Bird&Bird, Norton Rose Fulbright, Penteris, EY, PWC, Wolf Theiss, Eversheds Sutherland, Deloitte Legal, Clifford Chance, Rymarz Zdort Maruta, Sołtysiński Kawecki & Szlęzak, DZP, Wardyński i Wspólnicy, Kochański & Partners, Ożóg Tomczykowski, KPMG, Sowisło Topolewski, Gessel, JDP Drapała & Partners, Brysiewicz Bokina Sakławski i Partnerzy, Argon Legal, SPCG, GWW, MDDP, Osborne Clarke, Paczuski Taudul, Olesiński & Wspólnicy, KRK Kieszkowska Rutkowska Kolasiński, SSW,  Polski Fundusz Rozwoju, WKB, MFW Fiałek, Greloch Jaworski Stanis, KKLW, KDCP, RKKW Kwaśnicki Wróbel & Partnerzy, Baker Tilly Legal, TPA Poland,  Marszałek & Partnerzy, Schonherr, Legally Smart, ELSA Warszawa, OIRP, Transkrypt, BCSystems Legal Recruitment.

 

Kilka słów od organizatorów

„To już 11. edycja Prawniczych Targów Praktyk i Pracy. Ponownie mamy rekord ilości Wystawców. Widzimy ta ogromne zainteresowanie wydarzeniem ze strony studentów oraz prawników. Zapraszamy wszystkich poszukujących praktyk, staży oraz pracy i rozwoju kariery w branży prawniczej. Pracodawcy mają wiele interesujących programów i ofert pracy. Obserwujemy duże zapotrzebowanie. To jedyna okazja, aby w jednym miejscu jednego dnia móc zapoznać się, porozmawiać z kluczowymi pracodawcami branży prawnej i aplikować.” – mówi Mariusz Skocz, Project Manager odpowiedzialny za organizację Targów.

 

Co będzie się działo podczas wydarzenia

To idealna możliwość do bezpośredniego spotkania z pracodawcami, zdobycia doświadczenia i rozwinięcia kluczowych umiejętności poprzez różne programy. Podczas targów będą również zorganizowane punkty konsultacji CV oraz profilu Linkedin prowadzone przez branżowych rekruterów. Kandydaci będą mogli dowiedzieć się, czy ich CV jest profesjonalnie przygotowane, więc i co ewentualnie zmienić, co dopisać. Jak zachowywać się podczas rozmowy kwalifikacyjnej i jak powinno wyglądać zdjęcie zamieszczone w życiorysie.

 

Prawnicze Targi Praktyk i Pracy to niepowtarzalna okazja, aby spotkać się z potencjalnymi pracodawcami i uzyskać aktualne informacje na temat pracy, praktyk i staży w branży prawnej. Spotkanie z przyszłym pracodawcą, to także szansa na zapoznanie się  z wymaganymi kwalifikacjami oraz kompetencjami, które są niezbędne do rozpoczęcia kariery zawodowej.

 

Informacje dotyczące bieżącej edycji Targów: http://targiprawnicze.pl/2023

PRAWNICZE TARGI PRAKTYK I PRACY

Data: 21 marca 2023 r. (g. 10.00 – 17.00)

Miejsce: Elektrownia Powiśle, Warszawa

http://targiprawnicze.pl

https://www.facebook.com/targiprawnicze

Bez kategorii, Dla Praktykanta