Legal Intern/Lawyer
w zespole
Data Protection & Cybersecurity

Nasze wymagania:

  • Studenci IV, V roku lub absolwenci studiów prawniczych
  • Biegła znajomość języka angielskiego (w tym terminologii prawniczej)
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w kancelarii prawnej lub podmiocie gospodarczym
  • Zainteresowanie ochroną danych osobowych i/lub prawem nowych technologii
  • Umiejętność analizowania przepisów prawa i formułowanie konkluzji z badania prawnego
  • Zaangażowanie, samodzielność i umiejętność logicznego myślenia

Twój zakres obowiązków:

  • Wsparcie międzynarodowych projektów realizowanych dla klintów z Wielkiej Brytanii i Irlandii
  • Wyszukiwanie informacji oraz prowadzenie analiz prawnych zagadnień problemowych (tzw. legal research)
  • Współpraca z członkami zespołu

Co oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowym środowisku biznesowym w gronie ekspertów w danej dziedzinie
  • Certyfikowane szkolenia prowadzone przez specjalistów z danej gałęzi prawa
  • Pakiet benefitów w postaci: ubezpieczenia na życie, fizjoterapia w biurze, dostęp do kursów językowych (angielski, niemiecki i/lub hiszpański)
  • Zdobycie doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się firmie prawniczej pod okiem wykwalifikowanego mentora
  • Kreatywne środowisko pracy w przyjaznym i doświadczonym zespole z zachowaniem work/life balance
  • Udział w lokalnych i globalnych wydarzeniach oraz nieformalne spotkania integracyjne

O DWF Poland Jamka sp.k.

DWF jest wiodącym globalnym dostawcą zintegrowanych usług prawnych i biznesowych, działającym w ośmiu kluczowych sektorach gospodarki. Zatrudnia ponad 4000 osób w ponad 30 lokalizacjach na całym świecie.

Współpracując na poziomie zarówno globalnym jak i lokalnym, wspieramy naszych klientów w osiąganiu wyznaczonych celów biznesowych. W Polsce zespół liczy ponad 150 profesjonalistów i obsługuje klientów w ponad 25 dziedzinach prawa.