pwc2

Branża: doradztwo/konsulting
Oddziały: Warszawa, Gdańsk, Katowice, Kraków, Poznań, Wrocław, Łódź
Podstawowe informacje:

Liczba pracowników na świecie: ponad 180 000 pracowników w 158 krajach

Liczba pracowników w Polsce: 1 700 specjalistów w 7 miastach

Liczba ofert pracy i praktyk (rocznie): 200+
Jest wiele firm audytorsko-doradczych na świecie. My jesteśmy najwięksi. Mamy ponad 150 lat tradycji i doświadczenia. W Polsce istniejemy od 1990 roku. Specjalizujemy się w obszarze audytudoradztwa prawno-podatkowegodoradztwa biznesowego i Service Delivery Center (Katowice). Zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników, dzięki którym świadczymy usługi najwyższej jakości. Z klientami budujemy relacje oparte na przejrzystości i uczciwości w działaniu. Nasi klienci to doceniają:

  • PwC zajęło 1. Miejsce w rankingu firm Business Consulting w Book of List 2012
  • Jesteśmy numerem 1 w rankingu Rzeczpospolitej/Parkietu pod względem przychodów uzyskiwanych z usług audytowych (luty 2012)
  • Po raz piąty z rzędu wygraliśmy ranking firm doradztwa podatkowego Rzeczpospolitej. PwC okazało się bezkonkurencyjne w obydwu głównych kategoriach rankingu: pod względem zatrudnionych doradców oraz pod względem przychodów doradztwa podatkowego
  • Zdobyliśmy 1. miejsce w rankingu firm i doradców podatkowych organizowanym przez Dziennik, Gazetę Prawną w kategorii „Najskuteczniejsze firmy” w 2010 roku!

Jest wiele firm audytorsko-doradczych na świecie. My jesteśmy najwięksi.

Zgodnie z rankingiem na Najbardziej Pożądanego Pracodawcę 2012 przeprowadzonego Antal International i Business Center Club, w oczach Specjalistów i Menedżerów zajęliśmy niekwestionowane pierwsze miejsce przed McKinsey i Ernst & Young, w kategorii: Kancelarie prawne i firmy consultingowe.

Dołącz do nas. Będziesz uczyć się pod okiem najlepszych specjalistów, ekspertów w swoich dziedzinach. Gwarantujemy Ci realizację ciekawych projektów biznesowych, wymianę wiedzy wewnątrz zespołów, system szkoleń oraz, co najważniejsze, rozwój.

Kontakt:
PwC
Al. Armii Ludowej 14
00-638 Warszawa
22 523 40 00
22 523 40 00
e-mail: kariera@pl.pwc.com
strony www:
www.pwc.pl/kariera