Kancelaria Rymarz Zdort stanowi bezpośrednią kontynuację, pod nową marką, kancelarii Weil, Gotshal & Manges – Paweł Rymarz sp.k., warszawskiego biura międzynarodowej kancelarii prawnej z siedzibą w Nowym Jorku.

Blisko stuosobowy zespół prawników i doradców znany jest przede wszystkim z udziału w największych i najbardziej przełomowych transakcjach. Od wielu lat jesteśmy rekomendowani za szerokie kompetencje, najwyższe standardy usług oraz odważne, pionierskie rozwiązania. Regularnie jesteśmy wyróżniani przez klientów z różnych sektorów za zdolność do rozwiązywania najbardziej złożonych zagadnień prawnych.

Jesteśmy niekwestionowanym liderem w Polsce w zakresie prawa korporacyjnego, fuzji i przejęć, private equity i rynków kapitałowych. Wiodącą pozycję na rynku zajmują również nasze praktyki postępowań sądowych i arbitrażowych, w tym prawa karnego gospodarczego, bankowości i finansów, energetyki i zasobów naturalnych, nieruchomości, restrukturyzacji, podatkowa, infrastrukturalna oraz regulacyjna. Wsparcie transakcyjne zapewniają wysoko wykwalifikowane i doświadczone zespoły prawników specjalizujące się w obszarach prawa ochrony konkurencji, prawa pracy oraz prawa własności intelektualnej.

Nasza kancelaria dysponuje zespołem polskich radców prawnych i adwokatów, jak również prawników posiadających uprawnienia do wykonywania zawodu w Stanach Zjednoczonych, co przy wykorzystaniu naszych bliskich relacji wypracowanych z innymi wiodącymi kancelariami prawnymi na świecie umożliwia świadczenie najwyższej jakości usług doradztwa prawnego przy najważniejszych transakcjach zarówno polskich, jak i międzynarodowych.

Od wielu lat uznanie naszych klientów znajduje odzwierciedlenie w najbardziej prestiżowych, międzynarodowych rankingach rynku prawniczego – Chambers and PartnersThe Legal 500 oraz IFLR1000, a nasi prawnicy i doradcy są uznawani za wiodących specjalistów w swoich dziedzinach.

 

Pierwszy kwartał 2021 w kancelarii Rymarz Zdort – podsumowanie

Za nami pierwszy kwartał 2021, który dla kancelarii Rymarz Zdort był czasem pełnym świetnych wyników oraz bardzo ambitnych i ekscytujących transakcji i projektów. W ciągu ostatnich trzech miesięcy mieliśmy przyjemność doradzać ponad 220 polskim i międzynarodowym klientom reprezentującym 25 różnych sektorów gospodarki oraz wzięliśmy udział w 15 istotnych transakcjach. Pełne podsumowanie pierwszego kwartału 2021 w kancelarii Rymarz Zdort znajdziecie Państwo na naszej stronie: rymarz-zdort.com/pl/aktualności/

 

Praktyki studencie w kancelarii Rymarz Zdort

Praktyki w kancelarii Rymarz Zdort to szansa na doskonały start zawodowy dla adeptów prawa, których zainteresowania pokrywają się z profilem działalności naszej kancelarii. Praktykanci mają niepowtarzalną okazję, by zapoznać się z realiami pracy w korporacji zaangażowanej w międzynarodowe transakcje, aktywnie uczestniczyć w bieżących projektach kancelarii oraz zdobywać doświadczenie u boku najbardziej uznanych ekspertów z różnych dziedzin prawa. Praktyki to także sposób na dołączenie do stałego zespołu naszej kancelarii, dlatego osobom najwyżej ocenionym przedstawimy propozycję stałej współpracy.

 

KONTAKT

Rymarz Zdort

ul. Prosta 18

00-850 Warszawa

Tel. +48 22 520 4000

Rekrutacja

Martyna Ozieblo-Jach

Acting Recruitment Manager

+48 22 520 4239

martyna.ozieblo-jach@rymarz-zdort.com

www | LinkedIn