W związku z dynamicznym rozwojem praktyki nieruchomościowej, poszukujemy osoby na stanowisko Młodszego Prawnika. Umożliwimy Ci udział w międzynarodowych projektach w zakresie prawa nieruchomościowego i handlowego pod okiem doświadczonych prawników.

Twój zakres obowiązków:

  • badanie stanu prawnego nieruchomości oraz sporządzanie raportów due diligence,
  • udział w transakcjach M&A; przygotowywanie dokumentacji transakcyjnej dotyczącej sprzedaży nieruchomości lub udziałów w spółkach,
  • przygotowywanie opinii prawnych oraz memorandów z zakresu prawa nieruchomości, prawa budowlanego, prawa cywilnego (ze szczególnym uwzględnieniem prawa rzeczowego),
  • przygotowanie oraz opiniowanie umów związanych z obrotem nieruchomościami w języku polskim i języku angielskim,
  • przygotowanie oraz opiniowanie projektów umów związanych z procesem inwestycyjnym,
  • wsparcie starszych prawników w ich codziennej pracy.

Nasze wymagania:

  • 1-2 lata doświadczenia w sprawach z zakresu prawa nieruchomościowego i budowlanego zdobytego w kancelarii prawnej lub w firmie z branży nieruchomościowej,
  • doświadczenie w przygotowywaniu raportów due diligence nieruchomości oraz udział w transakcjach nieruchomościowych,
  • bardzo dobra znajomość przepisów prawa cywilnego (w tym prawa rzeczowego),
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (co najmniej poziom C1), w tym terminologii prawniczej, pozwalającej na swobodną komunikację i tworzenie dokumentów.

Mile widziane:

  • znajomość prawa budowlanego oraz doświadczenie w procesie inwestycyjnym.

To oferujemy:

  • Rozwój zawodowy i szkolenia na najwyższym poziomie
  • Pracę w profesjonalnym i zgranym zespole, w otoczeniu ludzi czerpiących radość z tego, co robią w pracy i poza nią
  • Ambitne projekty dla największych firm krajowych i zagranicznych
  • Możliwość współpracy z międzynarodową grupą ekspertów EY Law
  • Wsparcie merytoryczne i finansowe w zdobyciu uznanych kwalifikacji i certyfikatów m.in.: aplikacja radcowska i adwokacka
  • EY Badges – globalna certyfikacja Twoich kompetencji i możliwość zdobycia tytułu MBA renomowanej uczelni Hult University
  • Career Counselor – profesjonalny, indywidualny doradca w zakresie budowania i rozwoju kariery
  • Innovate EY – unikalne programy, w ramach których możesz stworzyć własny start-up, korzystając z naszego know-how i finansowania
  • Platforma psychoedukacyjna – pakiet bezpłatnych konsultacji ze specjalistami z szerokiego zakresu zdrowia psychicznego i rozwoju osobistego oraz dostęp do aktywności edukacyjnych
  • Wygodny, hybrydowy model pracy uwzględniający Twoje potrzeby w zakresie czasu i miejsca jej wykonywania
  • Program benefitów oferujący m.in. prywatną opiekę zdrowotną z dodatkowymi badaniami profilaktycznymi, ubezpieczenie na życie, bilety, sporty zespołowe, platformę do nauki języków obcych, karty sportowe i wiele innych (dostępnych online i offline)

Etapy rekrutacji:

  • Aplikuj. Jeśli robisz to po raz pierwszy, załóż profil i dodaj CV
  • Porozmawiajmy. Czeka Cię rozmowa z rekruterem i osobą z przyszłego zespołu

O EY

O EY Polska

Jesteśmy globalną firmą doradczą - pomagamy przedsiębiorcom, organizacjom i społecznościom najlepiej wykorzystać swój potencjał. Zespoły audytorskie, consultingowe, prawne, strategiczne, podatkowe i transakcyjne zadają nieoczywiste pytania, by móc znaleźć nowe odpowiedzi na złożone wyzwania, przed którymi stoi dziś świat.

Zatrudniamy ponad 390 000 wyjątkowych ludzi w ponad 150 krajach na świecie. W Polsce jest nas ponad 7000, pracujemy w: Warszawie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Rzeszowie i Wrocławiu.

Codziennie tworzymy razem niesamowite rzeczy. Mamy ludzi, ścieżkę rozwoju i szkolenia, dzięki którym będziesz się szybko rozwijać, zdobywając doświadczenie na kolejnych projektach.

Dbamy o środowisko – nie tylko biznesowe. EY ogłosił - jako pierwsza firma z „wielkiej czwórki”  - plan redukcji emisji dwutlenku węgla, tak by osiągnąć cel zerowej emisji netto w 2025 roku.  W ramach realizacji założonego planu, zmniejszyliśmy swoją globalną emisję gazów cieplarnianych w roku fiskalnym 2023 o 43% w stosunku do roku bazowego 2019.

EY jest pracodawcą równych szans, doceniamy oraz promujemy różnorodność w zakresie wiedzy i doświadczenia naszej społeczności. Prowadzimy program "Poziom Wyżej bez Barier", który wspiera pracowników z niepełnosprawnościami w realizacji ich ambicji i marzeń związanych z rozwojem zawodowym.

EY zapewnia wszystkim kandydatom jednakowe szanse w procesie rekrutacji, niezależnie od płci, wieku, rasy, wyznania, orientacji seksualnej, pochodzenia, niepełnosprawności lub jakiejkolwiek innej prawnie chronionej podstawy, zgodnie z obowiązującym prawem.