Sprawdź nasze wymagania

  • status absolwenta/absolwentki lub studenta/studentki min. 4. roku studiów prawniczych, dziennikarskich lub ekonomicznych
  • dyspozycyjność w wymiarze min. 32h tygodniowo
  • bardzo dobra umiejętność obsługi pakietu MS Office (w szczególności Power Point)
  • chęć rozwijania wiedzy branżowej i zrozumienia nowych zagadnień biznesowych
  • dbałość o szczegóły
  • umiejętność zarządzania czasem i priorytetyzacji zadań
  • znajomość Lex lub Legalis będzie dodatkowym atutem

Odkryj zadania, które czekają na Ciebie

  • bieżąca analiza przepisów podatkowych, stanowisk organów podatkowych i orzecznictwa sądów administracyjnych
  • współpraca przy przygotowaniu alertów podatkowych, prasówek, webinariów i innych materiałów
  • tworzenie i standaryzacja wewnętrznych produktów podatkowych
  • współtworzenie bloga podatkowego oraz magazynów KPMG
  • monitoring social mediów, internetowych stron rządowych, branżowych etc.

Zobacz, co mamy dla Ciebie

  • płatne praktyki
  • pracę hybrydową
  • wsparcie Buddy’ego – Twój opiekun będzie dla Ciebie przewodnikiem po KPMG
  • szeroki pakiet szkoleń – korzystaj z platform Degreed i LinkedIn Learning oraz certyfikowanych szkoleń Microsoft
  • kartę MultiSport – rozwijaj swoje pasje i aktywnie spędzaj czas
  • program rekomendacji – zyskaj dodatkowy bonus finansowy za skuteczną rekomendację znajomego do pracy
  • służbowy iPhone i laptop
  • platformę Mindgram – zadbaj o swój wellbeing i rozwój osobisty
  • dużo praktycznej wiedzy – będziesz mieć wiele okazji, aby poznać funkcjonowanie biznesu w praktyce
  • zaświadczenie potwierdzające Twój udział w praktykach

Poznaj lepiej zespół

Zespół Tax Knowledge Management wspiera na co dzień departament podatkowy KPMG m.in. w zakresie monitoringu legislacji, orzecznictwa oraz szeroko rozumianych analiz nowelizacji przepisów prawa podatkowego. Praca w Tax Knowledge Management to także możliwość współtworzenia bloga podatkowego oraz innych publikacji podatkowych. Zespół zajmuje się również organizacją i prowadzeniem szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych.

O KPMG Poland

Jesteśmy międzynarodową siecią firm audytorsko-doradczych. Od 1990 r.  świadczymy kompleksowe usługi z zakresu audytu, księgowości, doradztwa podatkowego oraz szeroko rozumianego doradztwa biznesowego dla polskich i międzynarodowych firm oraz instytucji ze wszystkich sektorów gospodarki. Kompleksowe usługi prawne świadczy stowarzyszona z KPMG Kancelaria prawnicza D. Dobkowski.

Naszym kapitałem jest wiedza zgromadzona przez 236 000 pracowników w 145 krajach. W Polsce jest nas blisko 2 000 osób, które pracują w biurach w: Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Gdańsku, Katowicach, Łodzi i we Wrocławiu. Wspólnie tworzymy #generationKPMG!