To ogłoszenie wygasło. Przestanie się ono wyświetlać za 17 dni.
Wróć do wyszukiwania aktualnych ogłoszeń klikając tutaj.

Opis stanowiska:

Poszukujemy osoby która będzie nadzorowała obszar Compliance kancelarii, w tym w szczególności: projektowanie, wdrażanie działań i procedur ograniczających ryzyka prawne zgodnie ze standardami rynkowymi, wewnętrzne szkolenia w tym zakresie dla zespołu, przeprowadzanie audytów procesów wewnętrznych, nadzór nad weryfikacją kontrahentów, procesem AML oraz zgłaszaniem naruszeń.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe, certyfikat potwierdzający umiejętności na stanowisko Compliance Officer;
  • minimum 2 letnie doświadczenie w zakresie compliance, AML, audytu wewnętrznego;
  • znajomość regulacji prawnych pozwalająca na przeprowadzanie oceny zgodności procesów w organizacji z regulacjami zewnętrznymi;
  • umiejętność oceny ryzyka regulacyjnego pozwalająca na adekwatną aktualizację procedur i wytycznych;
  • doświadczenie zawodowe w pracy w kancelarii będzie dodatkowym atutem;
  • biegła, praktyczna znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie, ze szczególnym uwzględnieniem terminologii prawniczej;
  • bardzo dobre umiejętności organizacyjne, dokładność, terminowość i odpowiedzialność za wykonywaną pracę i jej efekty;
  • umiejętność pracy w zespole, pod presją czasu, dyspozycyjność;
  • pomysłowość i elastyczność w rozwiązywaniu problemów;
  • wysoka kultura osobista.

Oferujemy:

  • interesującą pracę w prestiżowej kancelarii prawnej obsługującej największe i najważniejsze transakcje M&A w kraju, oraz świadczącej usługi dla międzynarodowych i polskich klientów z wielu gałęzi prawa;
  • możliwość rozwoju zawodowego w doświadczonym zespole, który od lat jest liderem na rynku;
  • współpracę z ekspertami w swoich dziedzinach z różnych gałęzi prawa, w tym ekspertami z zakresu Compliance i Forensic;
  • atrakcyjne wynagrodzenie na podstawie umowy o współpracę;
  • budżet benefitowy do wykorzystania na pakiet świadczeń dodatkowych (w tym m.in. prywatna opieka medyczna oraz karta MultiSport, ubezpieczenie na życie).

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych za pomocą formularza pod linkiem: Aplikuj.